ZŠ Ještědská znovu obhájila prvenství v DOBI Cupu

Ve čtvrtek a v pátek (25. a 26. 5. 2017) se uskutečnil 3. ročník DOBI Cupu, ve kterém poměřují své síly ve sportovních a vědomostních soutěžích žáci libereckých základních škol. Tohoto ročníku se zúčastnilo 14 škol. ZŠ Ještědská nastupovala v nelehké pozici obhájce vítězství předchozích dvou ročníků. Žáci soutěžili v následujících disciplínách: skok daleký z místa, člunkový běh, vybíjená, florbal, štafeta, sudoku a vědomostní test. Do soutěžního klání se zapojili také učitelé a to ve volejbalu a střelbě na florbalovou bránu.

Naše škola se v jednotlivých disciplínách umístila následovně: 1. místo – člunkový běh (1. – 3. třídy), štafeta (1. – 9. třídy), volejbal (učitelé), střelba na bránu (učitelé); 2. místo – skok daleký z místa (1. – 3. třídy), florbal (6. – 9. třídy); 4. místo – vědomostní test (3. – 9. třídy); 6. místo – sudoku (1. – 3. třídy); 10. místo – sudoku (6. – 7. třídy); 12. místo – vybíjená (4. – 5. třídy).

Po sečtení všech výsledků ZŠ Ještědská znovu obhájila 1. místo a i přes krajně nevyhovující podmínky pro sport (asfaltový ovál, multifunkční hřiště z roku 2001, pouze jedna tělocvična z roku 1975) zůstává nejlepší sportovní školou v Liberci. Za své vítězství obdrželi žáci poukázku na účast v soutěži Dračích lodí, míče, poukázku v hodnotě 3000 Kč do Decathlonu a v neposlední řadě 2 poháry. Jeden putovní a druhý, který zůstane vystaven na čestném místě ve škole. Všem žákům i učitelům děkujeme za vzornou reprezentaci ZŠ Ještědské.

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content