Zahájení volejbalové sezóny

V minulém školním roce se nám podařilo zakončit úspěšně soutěže mladších a starších žákyň v řádných termínech a zahájili jsme přípravu podle plánu volejbalovým soustředěním jako každý rok v Podvrší, kterého se zúčastnilo 19 dívek. Počasí nám přálo a holky  během 4 dnů udělaly  velký kus práce. Kromě cyklistických výletů po okolí, výběhu do kopce v písku si děvčata zdokonalila základní herní dovednosti a především utužila partu.

Kvalifikace starších žákyň se hrála v Novém Boru 13. září.  Ve skupině jsme hladce porazili USK Slavii Liberec, prohráli jsme s Bižuterií Jablonec A, ale díky vyhranému zápasu s Bižuterií B jsme se kvalifikovali do 1. ligy v 1. kole.

Totéž se nepodařilo v neděli 27. září mladším žákyním, které budou hrát v 1. kole ve 2. lize. Mají možnost postoupit do 1. ligy a pokusit se navázat na úspěch v minulém ročníku, kdy jsme skončili na 2. místě. Hlavně, aby  mohla soutěž pokračovat podle plánu. Příští turnaj je 25. 10. ve Vratislavicích.

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content