Výsledky florbalových týmů v sezóně 2015/16

Výsledky florbalových týmů v sezóně 2015/16

Chlapci 4.-5.tř. –  Přesto, že tento tým postoupil na krajskou eliminaci z 2. místa, podařilo se mu v konkurenci  12-ti nejlepších týmů kraje získat 3. místo. V souboji o 2. místo se ZŠ Lesní jsme prohráli, ale doufám, že na konci února, kdy se zúčastníme turnaje škol Liberce, náš tým zvítězí.

Chlapci 6.-7.tř. – Tento tým je velice nadějný, o postupu do krajského kola rozhodla remíza s hokejisty, kdy jsme ukázali, že florbal umíme hrát, ale scházelo nám herní štěstí.

Umístění:  2.místo v okrese

Chlapci 8.-9.tř. – Papírově jsme měli povinnost postoupit do krajského kola z 2. místa, ale smolný zápas s Frýdlantem nás odsunul na 3.místo.Doufám, že se hráči poučili a příští rok jejich postup bude jasný.

Umístění: 3. místo v okrese

Největším soupeřem všech našich chlapeckých týmů jsou hokejisté ze školy U školy, kteří trénují každý den, takže výsledky, kterých jsme dosáhli, nejsou špatné.

Dívky 8.-9.tř. –  Děvčata měla za úkol zlepšit umístění z loňského roku, ale nezalekla se favorita z Velkých Hamrů a stala se vítězem krajského finále a postupují do kvalifikace na MČR.

Umístění: 1. místo v kraji a postup do kvalifikace na MČR

Všem hráčům a hráčkám děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Foto v galerii.

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content