Výsledky družstev mladších žákyň v letošní sezóně

V letošním školním roce jsme měli v kategorii mladších žákyň 2 družstva, která hrála soutěž O pohár předsedy krajského volejbalového svazu. Celkem se uskutečnilo 5 turnajů, poslední z nich byl 7. 3. v Novém Boru, který jsme naštěstí stihli odehrát těsně před ukončením všech sportovních soutěží.

Tento turnaj  družstvo, ve složení Verča Kubečková, Kačka Pospíšilová, Lucka Houdová, Emma Nosková a Ema Čechová, vyhrálo. Holky předvedly výborný výkon a hladce porazily i celkového vítěze soutěže Bižuterii Jablonec ve dvou setech: 25 : 15, 25 : 17, nicméně na celkové 1. místo nám chyběl jediný bod. Ale i druhé je krásné, medaili si holky zasloužily.

Druhé družstvo získávalo v této soutěži zkušenosti, poslední turnaj ve 4. skupině taky vyhrálo, ale na lepší než 13. místo z 18 družstev to už nestačilo. Budou mít znovu šanci v další sezóně, jsou to převážně mladší dívky z letošních 5. a 6. tříd.

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content