Vítězství našich plavců na krajském finále.

V pondělí 2.12. jsme se zúčastnili krajského finále v plavání v Jilemnici. Naši plavci si vedli výborně, jak v kategorii žákyň, tak i v kategorii žáků. Konečně se nám podařilo po několika druhých místech z minulých let zvítězit.  Holky celou soutěž vyhrály a staly se mistryněmi Libereckého kraje, kluci skončili na krásném druhém místě. V individuálních disciplínách vybojovali titul – Samuel Čihula, Kateřina Adamová a Bára Vencálková.

Sestava družstva dívek: Adamová Michaela, Adamová Kateřina, Vencálková Barbora, Grulyová Nela, Havlíková Barbora a Bímová Lucie.

Sestava chlapců – Samuel Čihula, Antonín Bobek, Tomáš Němec, Lukáš Pospíšil, Jakub Krpač a Jan Rubáček.

Všem výše jmenovaným gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content