Sběr papíru

Sběr papíru bude ve čtvrtek 16. 12. 2021, 7.00 – 8.00 hodin.

Odevzdané množství sběru hlaste třídnímu učiteli. U sběru NEBUDE služba, která by sběr zapisovala a vážila.

Kontejner bude přistaven ve středu po 16. hodině.
Parkoviště v areálu školy bude přístupné. Brána bude po celou dobu akce otevřena.

Ve školním roce 2021/2022 se opět zapojíme do 21. ročníku celoroční soutěže škol ve sběru druhotných surovin.

Vzhledem k nestabilní situaci na trhu s papírem a zároveň uzavřením škol kvůli pandemii koronaviru nebyly vyhodnoceny výsledky za školní rok 2019/2020 a 2020/2021. Veškeré nasbírané množství za toto období bude převedeno do aktuálního školního roku a na jeho konci proběhne vyhodnocení soutěže.

Do kontejneru vhazujte papír vytříděný na tyto druhy:
1. karton, lepenka a smíšený papír,
2. směs novin, časopisů, letáků, kancelářský papír a knihy bez tvrdé vazby.

Sběr je kdykoliv možné odvézt do sběrny ve Vilové ulici, kde nahlásíte jméno, třídu a naši školu. Doklad, který dostanete, žák odevzdá třídnímu učiteli nebo v kanceláři školy. Množství odevzdaného sběru bude žákovi započteno.

Liberec, Švermova – KOVOŠROT (kovosrot.cz)

Všechny třídy, které se aktivně zúčastní, jsou odměněni finanční odměnou do třídního fondu.

Odměny třídám

Všem děkujeme!