Sběr papíru

Sběr papíru bude ve čtvrtek 26. 5. 2022, 7.00 – 8.00 hodin.

Tento sběr je posledním, který se započítává do celoroční sběrové soutěže. Nejlepší sběrači budou odměněni výletem na konci června.

Odevzdané množství sběru hlaste službě, žáci z nižších ročníků mohou nahlásit třídnímu učiteli.

Kontejner bude přistaven ve středu po 16. hodině.
Prosíme o vhození sběru přímo do kontejneru a zachování čistého prostoru. Sběr neodkládejte na rampu.
Děkujeme.

Parkoviště v areálu školy bude přístupné. Brána bude po celou dobu akce otevřena.

Poslední sběr papíru bude ve středu 29. 6. 2022, 7.30 – 13.00 hodin.

KONTEJNER BUDE PŘISTAVEN POUZE V UVEDENÝ DEN A ČAS.

Sběr v červnu proběhne bez ranní služby, nebude zapisován ani vyhodnocován. Sběr nám pomůže při úklidu před prázdninami.

Děkujeme.

Do kontejneru vhazujte papír vytříděný na tyto druhy:
1. karton, lepenka a smíšený papír,
2. směs novin, časopisů, letáků, kancelářský papír a knihy bez tvrdé vazby.

Sběr je kdykoliv možné odvézt do sběrny ve Vilové ulici, kde nahlásíte jméno, třídu a naši školu. Doklad, který dostanete, žák odevzdá třídnímu učiteli nebo v kanceláři školy. Množství odevzdaného sběru bude žákovi započteno.

Liberec, Švermova – KOVOŠROT (kovosrot.cz)

Všechny třídy, které se aktivně zúčastní, jsou odměněny finanční odměnou do třídního fondu.

Odměny třídám

Všem děkujeme!