První medaile z Rope Skipping

V sobotu 25. 11. 2017 se uskutečnily závody Rope Skipping v Praze na Petřinách a tam přece náš rope skippingový tým Skippies nemohl chybět. Vydali jsme se do Prahy rovnou na troje závody – Show Contest (pódiovka), Long Rope (skok čtrnácti skokanek v 10 metrovém laně) a Jump For Joy 1 (rychlostní skákání daných triků).

Nelze opomenout naši obrovskou podporu z řad rodičů našich skokanek. Rodiče nelenili, zabookovali jsme si soukromý autobus a hurá ve více jak třiceti lidech na závody. Atmosféra v hale byla vzrušující, plno skokanek a skokanů – od amatérů až po hvězdné týmy a my měli možnost se inspirovat a uvědomit si, kam až to můžeme s Rope Skippingem dotáhnout.

Naše holčičky doslova předvedly vynikající show! Šestice v parukách odskákala svoji pódiovou sestavu perfektně a vyskákala si stříbro! Gratulujeme! 🙂 V dlouhém laně jsme naskákali neuvěřitelných 1022 bodů (třetí místo mělo 440 bodů) a jeden skok navíc nás dělil od zlaté medaile! Ano, v této disciplíně jsme získali další stříbro! Poté až do večera trvaly závody Jump For Joy 1, kde skákalo 109 skokanů.

Celodenní závody byly náročné, jak pro holčičky, kterým se nohy nezastavily, tak pro nás trenérky, kde jsme ještě celý den rozhodčovaly a pro rodiče, kteří od 9h rána do 18h večera seděli na tribuně a neuvěřitelně povzbuzovali naše/svoje holčičky. Máte náš velký obdiv a děkujeme, že sdílíte naši radost a úspěchy. Děkujeme, bez vás by to nešlo. PS: Na březen bookujeme další autobus, čekají nás závody – Mistrovství ČR!

Ještě jednou moc děkujeme za podporu a holčičky, jsme na vás hrdé! 🙂

    

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content