Projekt – Tutanchamonova hrobka

Během listopadu naše 2., 4. a 5. oddělení ŠD pracovala na dalším společném
projektu Tutanchamonova hrobka, který byl součástí měsíčního plánu na téma – Po stopách faraonů. Celý měsíc jsme objevovali taje starověkého Egypta, poznávali záhady pyramid a učili se psát pomocí hieroglyfů. Zjistili jsme, jak se dříve pohřbívali faraoni, jak se dařilo zemědělství podél Nilu a jaká byla tehdejší architektura. Velkoplošné „obrazy“ sarkofágů, faraóna, boha Anubise a další zajímavosti ze starověkého Egypta naleznete opět na cestě od vchodu do ŠD po šipkách.

Zveme Vás na na cestu do minulosti.

Více fotek naleznete na:

http://www.zs-jestedska.cz/spolecne-akce-sd/nggallery/spolecne-akce-sd/-%C5%A0D—2.,-4.-a-5.-odd%C4%9Blen%C3%AD–Projekt—Starov%C4%9Bk%C3%BD-Egypt

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content