Projekt NNTB (NeNech To být)

Naše škola se nově zaregistrovala do projektu NNTB (NeNech To Být). Jedná se o internetový systém a mobilní aplikaci bojující proti šikaně a vylučování z kolektivu na školách po celé ČR. Na www.nntb.cz může žák, rodič či kdokoliv další anonymně nahlásit vedení školy, že se ve škole někomu děje příkoří, někdo někomu ubližuje (fyzicky či psychicky), někdo se necítí v kolektivu dobře… Stačí zadat název školy (Základní škola Liberec Ještědská) a jmenovat daného žáka a třídu, kterou navštěvuje. Pomoct může každý, je to tak snadné!

Projekt má podporu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Vznikl a běží díky spolupráci s Pedagogicko-psychologickou poradnou v Brně a Linkou bezpečí.

NNTB_letak

 

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content