Přivítání prvňáčků v pohádkovém stylu

Už to bude pomalu týden, kdy se chodbami školy procházely pohádkové postavy, které vítaly novopečené prvňáčky. Děti prvních tříd (ty, s těmi kornouty plný bonbonů) měly svůj výjimečný den ještě o něco více výjimečný, a to díky našim pohádkovým postavám, které se objevují jen při této příležitosti. Každé září se totiž dobrovolně-povinně 🙂 děti devátých tříd a paní vychovatelky převléknou do různorodých kostýmů a polétávají po škole. Nebylo těžké potkat oblíbeného krtečka, rodinku Simpsonových, zeleného vodníka, hopsajícího zajíce, buclatou berušku či fialovou kravičku Milku.

Pohádkový průvod školou zakončilo první oficiální zvonění a děti nejen prvních tříd věděly, že prázdninám odzvonilo.

Přejeme prvňáčkům hodně štěstí během studia na naší škole a hlavně ať se vám tu líbí. 🙂

 

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content