Pohádkové vítání prvňáčků

V pondělí 2. září jsme na naší škole přivítali nové prvňáčky. Žáky, kteří v tento slavnostní den usedli poprvé do svých lavic, vítaly pohádkové postavy, které se v prostorách školy objevují jen při této příležitosti. Při každém začátku školního roku se žáci osmých tříd a paní vychovatelky promění v přesvědčivého vodníka, Mimoně, roztomilou berušku, celou rodinu Simpsonových, čarodějku, fialovou kravičku Milku a přívětivého krtečka. Letos poprvé prvňáčky přivítala maska dominanty města Liberce Ještěd.

Pohádkový průvod školou zakončilo první oficiální zvonění tohoto školního roku a děti nejen prvních tříd věděly, že prázdninám odzvonilo.

Prvňáčkům přejeme hodně štěstí během let strávených na naší škole a hlavně ať se jim u nás líbí. 🙂

 

Více fotografií naleznete na: http://www.zs-jestedska.cz/akce-skoly/nggallery/skolni-akce-2019-2020/2.-z%C3%A1%C5%99%C3%AD

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content