Poděkování partnerům v době „Koroškoly“

Vážení,

dovolte mi, abych Vám jménem celé naší školy vyjádřil poděkování za Vaši pomoc a účast při péči o děti zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci IZS a dalších vybraných, kterým jsme byli určeni Libereckým krajem jako hostitelská škola.

Velmi si ceníme iniciativy zaměstnanců, kteří se dobrovolně přihlásili do služeb „koroškoly“ a „koroškolky“. I v této nečekané a nelehké situaci jsme se dokázali spojit a vše společně zvládnout.

Velké díky patří také dárcům, kteří nám pomohli organizačně a materiálně: Magistrát města Liberec, Středisko KONTAKT, Dimatex, TUL Liberec, Jednotka SDH Liberec – Horní Hanychov, Oblastní spolek ČČK Liberec, Potravinová banka Libereckého kraje, z. s., Sdružení TULIPAN, z. s., Lékárna U Orla, s. r. o. a dále dobrovolníci, kteří nám šili roušky.

Věřím, že na naši spolupráci v budoucnu navážeme při nějaké příjemnější události.

 

Lukáš Houda (ředitel ZŠ Ještědská)

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content