Páťáci končí v krajském finále na 5. místě.

V pondělí 13.1. odehráli páťáci krajské finále ve florbalu – Čeps cup. Ve skupině jsme nejprve narazili na ZŠ z České Lípy, s kterou jsme nebyli schopni držet tempo a prohráli jsme. Pak jsme nastoupili proti ZŠ ze Semil a ZŠ Klíč a v obou zápasech jsme zvítězili. V posledním zápase ve skupině jsme se utkali se ZŠ Doctrína, zápas byl vyrovnaný, ale rozhodli dva nešťastné góly před bránou, a ačkoli kluci bojovali do poslední minuty výsledek jsme již nezvrátili. Ve skupině jsme skončili na 3. místě a těsně nám unikl postup do semifinále a skončili jsme na celkovém 5. místě. Školu reprezentovali: Jakub Hruška, Antonín Kukla, Jáchym Frontz, Samuel Roštejnský, David Werner, Matěj Tokar, Marek Mindl, Tomáš Hrůza, Štěpán Němec a brankář Jakub Václavík.

Děkujeme za reprezentaci školy.

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content