Okresní kolo recitační soutěže – Dětská scéna 2020

V pátek 6. března se vybrané žákyně prvního stupně zúčastnily okresního kola recitační soutěže, které se konalo v Domě dětí a mládeže Větrník v Liberci. Z naší školy to byly vítězky předchozího školního kola v první a ve druhé kategorii. V první kategorii, která zahrnovala 2. a 3. ročník soutěžily žákyně Zuzana Fišerová a Zuzana Kurešová. Ve druhé kategorii (4. a 5. ročník) Barbora Budinová a Šárka Miklášová. V každé kategorii na místě vystoupilo čtyřicet žáků za základních škol z celého okresu. Recitátoři přednášeli v pořadí dle abecedy a po svém přednesu sledovali výkony spolužáků z ostatních škol. Akce trvala s přestávkami celé dopoledne a na konci odborná porota v každé kategorii vyhlásila tři žáky, kteří postoupili do krajského kola. I naše nepostupující žákyně však obdržely diplom, nějakou tu sladkou pozornost a inspirativní dopoledne si užily.

    

 

 

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content