Okresní kola v basketbalu chlapců a dívek

Chlapci z 8. a 9. tříd odehráli své okresní kolo v pátek 21. 2. 2020 v naší tělocvičně. Po porážce (ZŠ U Školy) a vítězství (ZŠ Kaplického) obsadili naši kluci hezké 2. místo. Oba zápasy poctivě bojovali a zaslouží respekt. 

Turnaj odehráli: Tonda Bobek, Jan Rubáček, Lukáš Pospíšil, Lukáš Dolejš, Jakub Krpač, Matyáš Bakrlík, Jakub Svatuška, Tomáš Vodička. 

Děvčata odehrála svůj turnaj 28. 2. 2020 na ZŠ Dobiášova. Ve dvou zápasech (Doctrina – Podještědské gymnázium, ZŠ Dobiášova) podaly holky výborný výkon a oba soupeře přehrály. Tím si zajistily 1. místo a postup do okresního finále. Držíme palce.  

Turnaj odehrály: Karin Šmídová, Kristýna Stolarzová, Barča Kolomazníková, Denča Charvátová, Lucka Bímová, Markéta Andrlová, Lea Andrlová, Míša Adamová, Kačka Adamová.

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content