Okresní finále ve florbale

V pátek 16. 12. proběhlo okresní finále ve florbale kat. CH 6.-7. tříd za účasti 4 nejlepších týmů: škola U školy, Dobiášova, Frýdlant, Ještědská. Náš tým v prvním zápase remizoval 2 : 2 s Frýdlantem a tímto se turnaj pro nás otevřel. Dobiáška nám chtěla vrátit porážku ze semifinále, ale naši kluci se nedali a porazili ji 5 : 0. Čekal nás poslední zápas s hokejisty, kteří měli neustálou převahu, přesto se podařilo Danovi a Filipovi po krásných akcích 3 krát skórovat. I když jsme prohráli 5:3, náš tým se umístil na krásném 2. místě a dokázal, že florbal hrát umí. Všem hráčům děkuji za vzornou reprezentaci školy.
Celkové výsledky:
CH 8.- 9. tř – kraj 3. místo
D 8.- 9.tř. – kraj 2. místo
CH 6. – 7.tř. – okres 2. místo

 

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content