Hýbeme se hezky česky

Vážení rodiče,

náš školní sportovní klub při ZŠ Ještědské Liberec postoupil do finálového kola projektu „Hýbeme se hezky česky“,  jejímž organizátorem je společnost Penny Market s.r.o.
 
Smyslem projektu je finanční podpora sportovních klubů. 
 
Rádi bychom Vás požádali o podporu našeho klubu v hlasování v prodejnách PENNY.
Klub, který získá nejvíce hlasů, má šanci získat finanční dotaci na nákup sportovního vybavení. 
 
Návod na hlasování:

Hlasování v prodejnách PENNY potrvá až do 29. 9. 2021. V tomto termínu můžete navštívit prodejny PENNY ve vašem mikroregionu a podpořit tak svým hlasem váš tým.

Jak na to? Hlasování bude probíhat pomocí útržku z účtenky, který získáte za nákup v minimální hodnotě 100 Kč. Tento útržek vhoďte do hlasovacího boxu příslušného týmu, který bude umístěn v prostoru za pokladnami pokladen prodejny PENNY.

Pokud si chcete připomenout, ve kterých prodejnách PENNY se pro vás bude hlasovat? Navštivte od webové stránky www.hybemesehezkycesky.cz a pomocí vyhledávače si najděte váš tým. Po zakliknutí tlačítka „VÍCE“ se vám zobrazí detail a pod názvem vašeho týmu naleznete město nebo případně ulici, ve které se nachází PENNY prodejna, ve které můžete hlasovat.

Název našeho klubu je „ZŠ Ještědská Liberec“.
 
Děkujeme za podporu a spolupráci. 
 
Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content