Cyklovýlet třídy 5. B – žáci a rodiče

Ve dnech 24. – 25. 9. prožili žáci 5. B, rodiče, paní učitelka a paní vychovatelka nádherné dva dny na cyklovýletu. Výlety s rodiči jsou už jejich tradicí, tentokrát i stanovali u Máchova jezera. První den časně ráno vyrazili cyklobusem z Liberce a v Osečné pokračovali na kolech do Stráže pod Ralskem. Po zastávce na zmrzlině jeli bývalým vojenským prostorem, projeli letiště v Ralsku a pak již směřovali do kempu Borný u Máchova jezera. Jednu noc prožili ve stanech, večer nechyběl oheň a opékání vuřtů. Druhý den pokračovali po cyklostezce k Novozámeckému rybníku, do Zahrádek a České Lípy. Všichni trochu unavení, ale nadmíru spokojení, dojeli poslední cestu domů vlakem. Počasí bylo nádherné, všichni si cyklovýlet užili a těší se na další akci.
Foto z akce si můžete prohlédnout ve Fotogalerii -> Školní akce.

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content