3. místo starších žákyň v Krajském přeboru

V neděli 1. 3. 2020 jsme bojovali ve finále Krajského přeboru starších žákyň, které se konalo v Turnově. Do turnaje jsme vstoupili porážkou 0:2 s Duklou Liberec. První set jsme ovšem favorita a jasného vítěze soutěže notně potrápili.

Pak nás čekal klíčový souboj o 3. místo s Novým Borem. Po prohraném prvním setu se holky úžasně „zvedly“. Druhý set byl velmi dramatický svou koncovkou. V té jsme vedli již o cca 10 bodů. Svou nervozitou jsme dostali soupeře zpět do hry. Nakonec jsme set uhráli velmi těsným poměrem. Zkrácený třetí set jsme uhráli velkou bojovností a obětavostí. Výhra 2:1 nám zajistila vytoužený bronz.

V posledním zápase proti Varnsdorfu holky nechaly vše. Krásný zápas nakonec prohrály 0:2 (-22, -29). Divácky patřilo toto utkání k nejlepším.

Po vstupu do soutěže (kdy nám chyběly zkušené opory, mlaďošky se učily šestkový volejbal, dlouho jsme se nemohli dostat do 1. skupiny, zranění, …) to vypadalo na boj o 5. – 8. místo. Holky se ale parádně vzchopily a v závěru soutěže předváděly perfektní (a velmi koukatelný) volejbal. Třetí místo budiž odměnou za práci.

Na výsledku se podílely: Kačka „Mauí“ Prchalová, Lucka „Bí Bí“ Bímová, Barča „Suri“ Kolomazníková, Emča Čechová, Kačka „Pospi“ Pospíšilová, Verča Kubečková, Viky „Takiviky“ Černá, Lucka „Froggy“ Houdová, Emča „Valda“ Nosková.