ZŠ Ještědská je pátou nejlepší volejbalovou školou v republice

Volejbalistky ZŠ Ještědská vybojovaly výborné 5. místo v Republikovém finále základních škol, které se konalo 31. 5. – 1. 6. 2018 v Karlových Varech. Děvčata z Ještědské „prošla“ do finále přes okresní kolo, krajské finále a náročnou kvalifikaci v Jičíně.

Děvčata si 5. místo zasloužila, neboť výborně pracovala po celý rok. Finálový turnaj byl zorganizován na vysoké úrovni, o čemž svědčí i přítomnost štábu České televize.

Výsledek je skutečně mimořádný i z hlediska toho, v jakých podmínkách na ZŠ Ještědská sportujeme.  Jediná tělocvična pro cca 650 žáků či zoufalý sportovní areál z roku 1974 (asfaltový ovál je raritou mezi základními školami). Je vidět, že i přes určitou nepřízeň našich zákonodárců se na Ještědské (nejen) sport dělá na mimořádné úrovni a jsme rádi, že důstojně reprezentujeme město Liberec, potažmo celý region. Po chlapeckém 5. místě ve florbalu se jedná o další výrazný úspěch pro naší školu.

O výsledek se zasloužily: Nelča Koběrská, Lucka Adamová, Barča Honzková, Kája a Anežka Růtovi, Lucka Peukertová, Alžběta Soldánová, Barča Kozáková, Kačka Štelzigová, Míša a Kačka Adamovi, Denisa Charvátová.

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.