Zápis do 1. ročníku 2021/2022

Vážení rodiče,

na těchto stránkách najdete potřebné informace k přijetí dětí do 1. třídy na naši školu.

Zápis proběhne ve čtvrtek 22. dubna 2021. 

Zapisovány budou děti narozené 1. 9. 2014 – 31. 8. 2015 a děti po odkladu povinné školní docházky.

Na internetovém portále http://zapisyzs.liberec.cz/ najdete veškeré informace k zápisu do základních škol v Liberci.
Zde je možné elektronicky podat žádost o  přijetí dítěte k základnímu vzdělávání nebo žádost o odklad povinné školní docházky.

V případě, že nemáte přístup k internetu, s administrací žádosti Vám rádi pomůžeme ve dnech 19. 4. 2021 až 21. 4. 2021. Předem si prosím domluvte termín návštěvy. Kontaktujte nás na e-mailové adrese skola@zs-jestedska.cz, neprodleně se s Vámi spojíme a domluvíme si termín schůzky.

Zápisy k povinné školní docházce proběhnou v souladu s právními předpisy, ale s upuštěním od některých tradičních postupů. 
Vzhledem k mimořádným opatřením situace vyžaduje organizovat zápisy bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Upřednostnit, pokud je to možné, podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce dítěte ve škole.

Pokud budete žádat o odklad povinné školní docházky, je nutné v době zápisu předložit posudek příslušného školského poradenského zařízení (pedagogicko-psychologická poradna nebo speciálně pedagogické centrum) a odborného lékaře nebo klinického psychologa.

Bližší informace najdete v přiložených dokumentech. 

Dokumenty ke stažení:
Zápis kritéria 2021
Praktické informace k zápisu 21-22
Zápis 2021_důležité termíny
Odklad povinné školní docházky
Desatero pro rodiče – materiál MŠMT
Spádová vyhláška č. 2_2021
Školský obvod 18 Ještědská

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content