Zahájení školního roku 2021/2022, rozvrh hodin – konec vyučování, seznam sešitů 2. stupeň, stravování

Milí žáci, vážení rodiče,

i nový školní rok bude doprovázen vydanými mimořádnými opatřeními v souvislosti s probíhající pandemií onemocnění covid-19.

V přiložených dokumentech najdete informace k provozu školy, screeningovému testování, pravidel pro nošení roušek aj.

Našim žákům, Vám rodičům přejeme úspěšný vstup do nového školního roku. Nám všem přejeme, aby tento školní rok byl lepší než ten minulý.

Mgr. Lukáš Houda, ředitel školy

Informace k provozu školy od 1. září 2021 ZDE

Výuka v 1. týdnu ve školním roce 2021_2022
Rozvrh hodin – konec vyučování 2021_2022
Zahájení školního roku a přivítání prvňáčků

Zápis ze schůzky rodičů 1. tříd, které se konaly 21. června 2021.
Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Seznam sešitů pro 2. stupeň – školní rok 2021/2022
sesity21-22-1.pdf

Informace ke stravování

Stravování ve školní jídelně zajišťuje firma GASTRON.
www.gastron.cz

Gastron_Informace ke stravování_2021

Elektronické přihlášky vyplňují žáci všech ročníků, bez vyplnění této přihlášky není možné využívat služeb školního stravování.

V týdnu od 27. 8. 2021 v časech od 8 – 14 hodin bude možné si v jídelně zakoupit čip (cena 60,- Kč, čip se nevrací) pro výdej stravy (vedoucí stravování paní Halaburková), vchod do školní jídelny z Erbenovy ulice (přes rampu).