Výlet 1. A

Velké poděkování patří rodičům a babičce Janičce naší Isabely, kteří pro nás na výletní den připravili úžasný program.
Na začátku bylo 13 aktivit soutěžení pro 3 – členná družstva – např. střelba z luku,střelba do branky a na kuželky, domino, hod na kolíky, skládání obrázků, Kimova hra – zapamatovaná, slalom, skákání v pytli, třídění odpadu,  běh přes překážky, procházka lesem a další hry u lomu. Vrcholem překvapení byla Lesní hra v lomu pod Ještědem, kde děti prokázaly mnoho znalostí. Opekli jsme vuřty a obvázali si „rány“ a vyrazili za překvapením, které nás čekalo na zahradě: houpačky, domečky, vláček a občerstvení v podobě výborných muffinů, limonády a nanuků.Po malém oddychu jsme došli spokojeně do cíle – zpět ke škole.Všechny děti chválím za pohodu, dobré znalosti a kamarádství. Třídní učitelka Jitka Jeníková. Fotografie jsou ve fotogalerii.

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content