Vyhodnocení dotazníku rodičů

Vážení rodiče, milí žáci.

Rád bych Vám všem poděkoval za aktivní spolupráci při snaze o co nejlepší nastavení „domácího vzdělávání“. Všechny Vaše odpovědi a náměty jsou pro nás velmi cenným zdrojem informací. Víme, že se statečně perete se všemi problémy. My se stále snažíme naší společnou práci co nejvíce zefektivnit.  Za školu mohu slíbit, že se budeme aktivně zabývat všemi podstatnými informacemi. Společně s pedagogy se pokusíme nastavit systém práce co nejlépe.

Níže naleznete odkaz na výsledky dotazníkového šetření v celém jeho znění.

Všem přeji pevné nervy, klidnou mysl a kopu zdraví (i zdravého rozumu).

Mgr. Lukáš Houda (ředitel naší školy).

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdrLN0jObunN7rQuJQdHPWeapKk9mx85FZzawHmgKaSsyfBhg/viewanalytics

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content