Vydařený turnaj starších žákyň (15. 12. 2019 – Dukla)

V neděli jsme, poprvé v letošní sezóně, odehráli turnaj Krajského přeboru starších žákyň v 1. lize. V úvodním zápase jsme po bojovném výkonu přehráli silný Varnsdorf 2:1. Ve druhém zápase proti domácí Dukle dostaly šanci naše mladé „studentky“. Se ctí odehrály 2 sety proti zkušenému soupeři, aby nakonec prohrály 0:2. V posledním zápase jsme již jasně dominovali a přehráli Nový Bor 2:0. 

V 1. lize jsme obsadili konečné 2. místo a příští kolo tak budeme opět bojovat o přední příčky. 

Holky zaslouží velkou pochvalu za předvedenou hru i za to, jakým způsobem se daly dohromady po nevydařeném turnaji kadetek a juniorek.

Turnaj odehrály: Barča Kolomazníková, Lucka Bímová, Kačka Prchalová, Verča Kubečková, Kačka Pospíšilová, Viky Černá, Lucka Houdová, Emmča Nosková.  

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content