DOBI CUP 2022 – ZŠ Ještědská obhájila 1. místo

Ve dnech 26. 5. – 27. 5. 2022 se po dvouleté covidové pauze opět konala soutěž libereckých škol ve sportovně vědomostních soutěžích – Dobi cup 2022. Od roku 2015 (s výjimkou 2018) se nám podařilo vždy získat 1. místo. Očekávání, zda se nám to opět podaří, bylo veliké.

Všechny týmy, které usilovaly o prvenství, byly velice vyrovnané. Do poslední chvíle nebylo vůbec jasné, kdo zvítězí, šlo o každý bod. O našem prvenství před ZŠ Dobiášova rozhodly pouhé dva body.

Naše radost byla zasloužená, protože naše týmy se navzájem podporovaly a ve svých disciplínách každý bojoval ze všech sil.

Skvělá byla naše běžecká štafeta složena z žáků  1. – 9. tř., která mezi diváky zanechala velký dojem a přispěla k celkovému vítězství.

Všichni žáci a soutěžící učitelé si zaslouží pochvalu za vzornou reprezentaci naší školy.

Video z celé akce naleznete zde.