Vítání prvňáčků

Již tradičně jsme 1. září na naší škole přivítali nové prvňáčky. Letos nově vítaly pohádkové postavy žáky 1. tříd již venku a rituálně je provedly do školy nazdobenou slavnostní bránou. Berušku, lva, kravičku a krtečka doplnila maska dominanty města Liberce Ještěd. Po tomto novém „obřadu“ se žáci přivítali se svými paními učitelkami.  Následně je paní asistentky s pomocí paní zástupkyně a pana ředitele osobně  dovedly až do jejich lavic. Tam na ně čekaly jejich paní vychovatelky, které zábavnou formou odlehčily nejistotu z nového prostředí.

První oficiální zvonění tohoto školního roku a přívětivý projev pana ředitele daly najevo, že prázdninám odzvonilo.

Prvňáčkům přejeme hodně štěstí během let strávených na naší škole. Dále chceme poděkovat rodičům za shovívavost a žákům naší školy za pomoc při realizaci tohoto výjimečného dne. 🙂

Více fotografií naleznete na: http://www.zs-jestedska.cz/akce-skoly/