Víkendové soustředění pěveckého sboru Kokrháček

Ve dnech 12. – 14. dubna se pěvecký sbor Kokrháček vypravil do penzionu Podvrší nedaleko Osečné. Konalo se zde výjezdové soustředění a pěvecký sbor se sem vrátil přesně po roce. Měl opravdu napilno. Celý sbor totiž připravuje jarní koncert, který se bude konat 22. května 2019 od 17 hodin v přednáškovém sále Krajské vědecké knihovny.
I když počasí venku připomínalo spíše zimu, z hlavního sálu se ozývaly písně o slunci, jaru a hlavně o vodě. Téma totiž letošního koncertu je „Kéž by bylo vody dosti“. Děti si užily nejenom zpívání, ale i vycházku na Krásnou vyhlídku a k Chrástenskému vodopádu.
Všichni věří, že se sem za rok zase vrátí.
 
Foto najdete ve fotogalerii.
Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content