Víkend na Ještědské plný volejbalu

Uplynulý víkend (23. – 24. 2. 2019) pořádal oddíl SK Ještědská 2 volejbalové turnaje. 

V sobotu se představily starší žákyně. V turnaji jsme měli 2 družstva. Holky si zahrály proti USK Liberec a TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou. V závěrečném zápase si to pak „rozdaly“ proti sobě. Turnaj byl pro všechny naše holky velmi přínosný. Je důležité, abychom neztratili herní praxi. 

V neděli pak na palubovku nastoupili po boku svých rodičů naši „mrňousové“ v oblíbeném turnaji „Mámo, táto, pojď si zahrát“. Dvojice se rozdělily do skupin podle barviček, které holky hrají. K vidění byly vidět úchvatné volejbalové momenty. Ani v tomto případě nešlo o výsledky. Rodiče měli možnost vidět, jaký posun jejich dcery za rok opět udělaly.  

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content