Vánoční dárek pro florbalisty ZŠ Ještědská

Po dlouhém covidovém čase nás opět navštívil Víťa Vaníček – brankářská legenda FBC Liberec a na tradičním vánočním turnaji předvedl hráčům své umění.
V zápase měli hráči možnost vidět jeho brankářské zásahy a ocenit jeho zapojení do hry. Každý hráč si také měl možnost vyzkoušet nájezd a tak zjistit, že je Víťa stále v dobré kondici a že většinu nájezdů dokázal vychytat. Na závěr turnaje hráče pochválil a týmu předal vánoční dárek od firmy GASTRON, kompletní brankářskou výstroj. Pochvalu dostali zvláště brankáři Vojta Goda a Olin Novák. Příští týden hráče čeká okresní finále a tam si brankáři budou moci vyzkoušet novou výstroj. Za dárek děkujeme a věříme, že nám na turnaji přinese štěstí.

Trenér V. Nevrkla

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content