Úspěch žáků v okresním kole 3boje s Adamem

Ve středu 29. 5. se konalo okresní kolo 3boje žáků 1. – 5. tříd. Přestože ještě ráno pršelo a teploměr se vyšplhal pouze k 10°C, přijelo 316 žáků, kteří si chtěli vybojovat postup do krajského kola. Konkurence byla veliká, proto nás velmi těší, že se družstvu žáků z 1. a 2. tříd podařilo zvítězit, a tím si zajistili postup na kraj. Ve své kategorii zvítězili: Leona Drchalová 1. B, Kučera Matěj 2. A, výtečné 2. místo si vybojovala Magdalena Sádecká 1. A, na 3. místě Matouš Půbal 4. B. Na pomyslném malém pódiu skončili čtvrtý Vojta Pyrchala 1. B, pátí Adam Vlasák 2. A a David Hrobský 3. C. Všem našim žákům děkujeme za vynikající reprezentaci školy, skvělé výkony a snahu.

Žáci a žákyně z 8. C vydatně pomáhali s organizací závodu a s našimi dětmi. Děkujeme za ochotu a pomoc.

Postupujícím přejeme mnoho sil a štěstí.

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content