Úspěch žáků na Olympiádě mládeže

Ve čtvrtek 6.6. a v pátek 7. 6. se konala Olympiáda mládeže v atletice, která byla zakončením úspěšné sezóny žáků naší školy.  Šlo zejména o soutěž  jednotlivců, a tak si závodníci mohli vychutnat pocit stát na stupních vítězů. Zlaté medaile v kategorii mladšího žactva získali Pavel Wrona a Andrea Plecháčová za sprint na 60 metrů, která zvítězila i v běhu na 600 metrů. Její sestra Tereza skončila druhá. Stříbrné medaile patří také Tomáši Němcovi za běh na 800 metrů a Pawlovi Wronovi za skok do dálky výkonem 470 cm. Také obě naše štafety dívek a chlapců jasně zvítězily. V kategorii starších žáků zvítězili: Michal Ševčík v běhu na 60 a 300m, Zuzana Mindlová ve skoku vysokém a Nela Půbalová v běhu na 800m. Gratulujeme všem závodníkům za reprezentaci školy a těšíme se na podzimní čtyřboj.

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content