Úspěch v Matematické olympiádě

Ve středu 30. 1., den před pololetním vysvědčením, reprezentovalo naši školu 6 žáků z 5. ročníku v okresním kole Matematické olympiády. Na výtečném 3. místě se umístila žákyně Kateřina Kolouchová, 5. A, od nejvyššího stupínku ji dělil pouhý 1 bod, získala 17 bodů z 18. Ostatní žáci si vedli také výborně, ziskem dostatečného počtu bodů se zařadili mezi 24 úspěšných řešitelů. S náročnými úlohami se poradili: Zuzana Příhodová, 5. B, 16 bodů, Jonáš Macháček 5. A a Helena Šebestová 5. C 12 b., Jan Činčera, 5. C 11 b. Soutěže se zúčastnilo 56 žáků.

V kategorii 9. tříd jsme měli pouze jednoho zástupce, Jakuba Marcinku z 9. B, který získal 11 bodů z 24 bodů a stal se úspěšným řešitelem.

Všem gratulujeme ke skvělým výkonům, děkujeme za reprezentaci školy.

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.