Úspěch v krajském finále v trojboji

Skupina 12 závodníků a závodnic, kteří si vybojovali v okresním kole postup, se vydala do Turnova. Počasí bylo pěkné, nebylo horko, ani zima. Pořadatelský autobus nás dovezl téměř před stadion, aby to závodníci měli jednodušší a neplýtvali silami. Po zahájení byli všichni rozděleni do skupin podle ročníku a pohlaví. Někteří začínali během, jiní skokem dalekým nebo hodem kriketovým míčkem. Naši borci se ve velké konkurenci neztratili, sice to v jednotlivcích necinklo, ale bylo to velmi blízko.

Nepopulární4. místo obsadili Anička Střižíková, 2. C a Matěj Kučera, 5. A  Na 5. místě skončily: Anička Nedvídková, 3. C, Sofie Stříbrná, 4. C a Eva Nedvídková, 5. C. Na rozšířené pódium se vešel Karel Valášek, 3. C, 6. místo. Nejmladší Matěj Kubiš, 1. C, se probojoval na 8. místo. Do elitní desítky se dostala Leona Drchalová, 4. B.

Největší radost celé škole udělalo družstvo 4. tříd: Sofie Stříbrná, Leona Drchalová, Michal Stebelský a Antonín Sluka, kteří svými výkony a perfektně zvládnutou štafetou, vyhráli soutěž družstev. Za zmínku stojí to, že se ani jeden nevěnuje atletice.  Vítězstvím si vybojovali postup do republikového finále, které nás čeká v září.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy. V příštím školním roce se těšíme na další závody a výborné výkony.

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content