Udělejme radost babičkám a dědečkům

V dnešní době, kdy ve zprávách neslyšíme žádné pozitivní zprávy, se nám ozvala jedna maminka s velmi krásným nápadem, který jsme se rozhodli realizovat. Mnoho starších lidí, kteří patří do rizikové skupiny, postihla tato doba více, než si umíme představit. Vzala jim to nejdůležitější, a to je radost, sociální kontakt či něco tak banálního, jako je úsměv na tváři. Pojďme jim ho společně vrátit. 😊

O CO JDE?

Jistě si každý najde pár minut na to, aby mohl napsat nějaké osamělé babičce či dědečkovi milý dopis či namalovat obrázek něčeho pěkného. Tvořivosti se meze nekladou.

VY MALUJETE, MY ZAŘIZUJEME!

Když namalujete nějaký hezký obrázek či napíšete dopis, udělejte si procházku k nám do školy. Tam na Vás venku u branky k hlavnímu vchodu (z ulice Ještědská) bude čekat schránka, do které obrázek vhodíte.

Pak už to bude jen na nás, abychom dopisy předali těm, kteří je ocení.

JDETE DO TOHO S NÁMI?

Věříme, že se najde spousta šikovných dětí, který dokáží rozzářit úsměv na tváři 😊

Děkujeme Vám!

ZŠ Ještědská

Plakátek obrázky pro babičky a dědečky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content