Turnaj ve florbale, žáci 2. – 5. tříd

V pondělí 4. 11. se uskutečnil již tradiční florbalový turnaj žáků 2. – 5. tříd. O organizaci turnaje se postarali učitelé tělesné výchovy V. Nevrkla a J. Šíma, vydatně jim pomáhali žáci 8. C. Turnaj probíhal v hale míčových sportů v aréně.

Kluci se na tuto sportovní akci velice těší a nenechávají nic náhodě. O přestávkách řeší barvu dresu, volbu kapitána a postavení na hřišti. Po pečlivých přípravách a tréninku se šlo do boje. Družstva bojovala s nasazením do poslední sekundy. Na hráčích bylo vidět, že pilně trénují nejen ve škole, ale i v klubech. Někteří měli více štěstí při hře, jiní přes veškerou snahu, nedotáhli zápas k vítěznému konci. Jak to dopadlo?

V kategorii 2. – 3. tříd zvítězila 2. B, další třídy v pořadí 3. C, 3. A, 2. A, 3. B, 2. C.

Kategorii 4. – 5. tříd vyhrála 5. B před třídami v pořadí 4. C, 5. C, 4. B, 5. A, 4. A.

K zdárnému průběhu přispěli i žáci a žákyně ze sportovních tříd. Perfektně pomáhali s organizací. Někteří se ujali role rozhodčích, kdy spravedlivě řešili herní situace. Děvčata pomáhala s dohledem nad žáky. Tato zkušenost se všem může hodit v dalším životě, navíc jako sportovci nejen hrají, ale i přiloží ruku k dílu a vidí, že není vždy jednoduché pořádat turnaj. Veliké poděkování patří panu učiteli V. Nevrklovi a J. Šímovi, kteří připravili a zorganizovali tuto akci. Pochvalu zaslouží všichni hráči za nasazení, zápal a chování na hřišti i mimo něj. Příští rok se znovu těšíme na další ročník turnaje.

 

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content