Turistický kurz 6. A

Stalo se na naší škole již tradicí, že se žáci šestých tříd na konci školního roku mohou těšit na třídenní turistický kurz. Jako první letos vyrazila směrem  Osečná právě naše třída – 6. A. 

Společně jsme v útulném penzionu Podvrší strávili tři slunné dny, které byly naplněny nejen turistikou, ale díky teplému počasí jsme si užili také koupání v Hamru na Jezeře. Naše fyzické síly a odvahu prověřil lanový park, při jehož zdolávání mnozí z nás překonali své vlastní hranice.  Týmového ducha jsme posílili při turnaji v přehazované i při dalších hrách, naši paměť a voděodolnost našich bot otestovala noční hra. Na závěr nás čekal orientační běh, v němž jsme prokázali, že ani práce s mapou nám není cizí, všichni jsme se zdárně sešli na poslední kontrole.

Turisťák jsme si opravdu užili a už netrpělivě vyhlížíme další vícedenní třídní akci – lyžařský kurz v 7. ročníku. Žáci 6. A

                                                                                                                                           

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.