Štafetový pohár, krajské kolo

V pátek 17. 5. se konalo krajské kolo, kam si naši běžci vybojovali postup. Tentokrát se sjelo na stadion celkem 8 škol, konkurence byla veliká. Nejlépe přijeli připraveni závodníci z Jablonce nad Nisou, Pasířské, kteří podali perfektní výkony na všech úsecích a tím si zajistili postup na republikové finále. Naše výkony stačily na 7. místo, přestože se všichni snažili odvést nejlepší výkon.

V průběhu štafet probíhaly doplňkové disciplíny v dálce, skoku z místa a hodu medicinbalem. Jáchym Jeslínek hodil ze všech žáků nejdál a odnesl si zaslouženě medaili za 1. místo. Všem dětem děkujeme za výkony, bojovnost a skvělé sportovní chování. Fotografie jsou v galerii.

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content