Školní výlet 1.B

Vítaným zpestřením školního života je vždy výlet. My jsme vyrazili prozkoumat lesy v Lidových sadech. Ráno nám naše plány trochu zkomplikovala autobusová doprava, ale rychlá improvizace trasy se povedla, možná byla lepší než ta původní.

Cestou jsme objevili zatopený lom, u kterého chutnaly připravené svačiny. Bez povšimnutí nemohlo zůstat zdolávání drobných skal. Tatam byla únava. Dále jsme pokračovali menšími a většími pěšinami směrem Liberecká výšina, kam jsme se nakonec doplazili. Nákupy daly zapomenout unaveným nohám, a tak nevadil výstup na rozhlednu.

Při stopované děti plnily s chutí úkoly, s vypětím všech sil dokázaly kousek přenést kamaráda. V cíli u Lesního koupaliště našly poklad. Při skákání přes potok, závodu v pouštění balónů po vodě i vybíjené přes potok rychle ubíhal čas. Výlet se vydařil, jen pár dětem zůstaly suché boty, ale to vůbec nevadilo.

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content