Školní přebor atletického 3boje, Olympijský víceboj

           V pondělí 10. 6. jsme vyhlásili výsledky školního přeboru 3boje. Žáci 1. stupně nacvičují disciplíny běh na 50m, hod kriketovým míčkem a skok daleký, v hodinách tělesné výchovy. Výkony, dosažené všemi dětmi ve třídě se zpracují pomocí počítačového programu. Podle získaných bodů se vytvoří pořadí žáků ve třídě, ale i průměrný bodový zisk celé třídy. Každý zlepšený výkon v průběhu školního roku zvyšuje průměr třídy. Žáci si mohou porovnat své výkony z předešlého školního roku.

Vítězi se stali: 1. třídy – Leona Drchalová, Vojta Pyrchala. 2. třídy – Nela Kopicová a Matěj Kučera. 3. třídy – Klára Sedláčková a Matěj Kolář, Filip Jaroš. 4. třídy – Adéla Sádecká a Matouš Půbal. 5. třídy – Natálie Týmová a Jonáš Správka.

Všechny třídy 1. stupně zapojují do soutěže třídních průměrů O pohár hejtmana Libereckého kraje. Na krajském finále 3boje ve středu 12. 6. se dozvíme, jak naše třídy dopadly v porovnání s ostatními zapojenými třídami, školami v kraji.

Zároveň jsme vyhlásili i výsledky Olympijského víceboje, do kterého je škola již několik let zapojena. Letos splnilo přibližně 90% žáků z celé školy. V každém ročníku bylo oceněno 6 nejlepších žáků a žákyň a také nejrychlejší běžec na 500m a nejlepší skokan z místa.

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content