Škola zadními vrátky

V pátek 23. června 2017

Škola zadními vrátky

(14:00 – 18:00)

Dedefest

(18:00 – 23:00)

Dovolujeme si vás pozvat na 4. ročník Školy zadními vrátky. Naším cílem je ukázat školu z trochu jiného pohledu.
Na přípravě programu se podílejí žáci a učitelé celé školy. Těšíme se, že se sejdeme, abychom společně strávili odpoledne – žáci, učitelé, rodiče a další příbuzní, kamarádi. Všichni jste srdečně zváni.

Časový program Škola zadními vrátky 2017 (124)

Na co se můžete těšit:

• Kulturní program na jevišti od 15:00 do 16:30 hodin
• Soutěže pro děti a rodiče s dětmi
• Tvořivé dílny
• Jednoduché pokusy
• Občerstvení, po celou dobu bude fungovat kavárnička
• Opékání buřtů

Chtěli bychom vás požádat o pomoc s organizací společného odpoledne:

• Chcete prodávat ve stánku nebo v kavárně?
• Máte výborný recept, se kterým byste se chtěli pochlubit v naší kavárničce? (své výrobky noste prosím v nevratných krabicích, na jejichž obal napište použité suroviny, např.: vejce, ořechy, mouka, apod.)
• Potřebujeme pár dobrovolníků na pomoc při opékání buřtů – udržování ohně
• Napadá vás něco dalšího?

Neváhejte a použijte následující odkaz:

 ONLINE FORMULÁŘ
(vaše nabídky zasílejte přes online formulář do 15.6.)

Celý kolektiv učitelů předem děkuje všem, kteří pomohou i těm, kteří si přijdou s dětmi užít odpoledne k nám do školy!

Od 18 hodin bude následovat Dedefest, kterým bychom chtěli vzpomenout na dlouholetého kolegu, sbormistra pěveckého sboru Kokrháček, Jindřicha Kubu Jehličku. Jeho přátelé z Francie ho nazývali Dede, proto se toto pojmenování objevilo v názvu festivalu.

Fotogalerie: