Škola zadními vrátky a Dedefest

V pátek 24. června 2022 proběhla v naší škole již tradiční akce – Škola zadními vrátky a DEDEFEST.

Letošní ročník probíhal převážně na školním hřišti a návštěvníci si vybírali ze široké nabídky aktivit. Kdo chtěl, mohl si vyzkoušet smysl pro orientaci v běhu mezi zelení, střelbu z luku, hod pytlíkem a jiné.

Projevem pana ředitele pak v 17:30 hodin začal program DEDEFESTu na hlavním pódiu. Úvod tradičně patřil vystoupení sboru Kokrháček, který doprovázel živý orchestr. Z důvodu deště se koncert přesunul mimořádně do školní jídelny. Během festivalu pak vystoupilo několik dalších seskupení – kapely (P)level, O.V. J. DIXIE a Počátky. Celý večer zakončil koncert skupiny Vltava.

Poděkování patří všem organizátorům, účastníkům a také sponzorům!

Fotografie z celé akce naleznete zde. Video bude brzy k vidění v galerii.

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content