Screeningové testování – informace k výsledkům (11. 11. 2021)

Vážení rodiče. 

Vím, že jste do dnešního dne neobdrželi informace o výsledcích testování vašich dětí. K dispozici máme prozatímní vyjádření společnosti Petona: „Jedno z našich partnerských zdravotnických zařízení společně s námi neodhadlo nápor na zpracování RT-PCR vzorků a administrativu při extrémně zvýšené pondělní poptávce po RT-PCR testování v celé ČR při opakovaných výpadcích informačních systémů hygienických stanic. Některé vzorky se proto ve frontě nedostaly do analyzátoru ve stanoveném časovém limitu anebo se zpozdilo odeslání výsledků testovaným a následně kompletního seznamu škole. Intenzivně řešíme, jakých vzorků/škol se to týká.“

Je mi skutečně velmi líto společného úsilí, které jsme testování věnovali. Od společnosti Petona máme přislíbeno oficiální stanovisko, které zveřejníme, až bude k dispozici. 

Společnost zároveň nabízí linku pro dotazy rodičů – 773 769 388. 

Ještě jednou se velmi omlouváme za komplikace, kterým nejsme, bohužel, schopni předejít. 

Mgr. Lukáš Houda (ředitel)

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content