Sběr papíru

Sběr papíru bude ve čtvrtek 11. 4. 2019, 7.00 – 8.00 hodin.

Odevzdané množství sběru hlaste službě, žáci z nižších ročníků mohou nahlásit třídnímu učiteli. Nejlepší sběrači budou odměněni výletem na konci června.

Kontejner bude přistaven ve středu po 16. hodině.
Parkoviště v areálu školy bude přístupné. Brána bude po celou dobu akce otevřena.

DALŠÍ TERMÍNY 16. 5. 2019, 26. 6. 2019 (poslední sběr úklidový, bez zapisování).

Sběr je kdykoliv možné odvézt do sběrny ve Vilové ulici, kde nahlásíte jméno, třídu a naši školu. Doklad, který dostanete, žák odevzdá v kanceláři školy. Množství odevzdaného sběru bude žákovi započteno.

Nejlepší sběrači budou odměněni výletem na konci června. Každý sběr jsou odměněni nejlepší jednotlivci.  Všechny třídy, které se aktivně zúčastní, jsou odměněni finanční odměnou do třídního fondu.

Odměny třídám

Sběr odměny třídám (staženo 382× )

Ve školním roce 2017/2018 jsme v soutěži ve sběru papíru dosáhli na 2. místo mezi základními školami s nejvyšším celkovým množstvím odevzdaného sběrového papíru.

Všem děkujeme!

Diplom_2017_2018 (staženo 49× )

Za odměnu škola dostala dárkové poukazy v hodnotě 2.000,-Kč.

Výsledky soutěže za školní rok 2017/2018
Vyhodnocení 17. ročníku soutěže (52)

I v novém školním roce se zapojíme do 17. ročníku soutěže škol ve sběru druhotných surovin.