Sběr papíru

Sběr papíru bude ve čtvrtek 7. 11. 2019, 7.00 – 8.00 hodin.

Odevzdané množství sběru hlaste službě, žáci z nižších ročníků mohou nahlásit třídnímu učiteli.

Kontejner bude přistaven ve středu po 16. hodině.
Parkoviště v areálu školy bude přístupné. Brána bude po celou dobu akce otevřena.

Sběr je kdykoliv možné odvézt do sběrny ve Vilové ulici, kde nahlásíte jméno, třídu a naši školu. Doklad, který dostanete, žák odevzdá v kanceláři školy. Množství odevzdaného sběru bude žákovi započteno.

V novém školním roce jsme se zapojili do 19. ročníku celoroční soutěže škol ve sběru druhotných surovin.

Nejlepší sběrači budou odměněni výletem na konci června. Každý sběr jsou odměněni nejlepší jednotlivci.  Všechny třídy, které se aktivně zúčastní, jsou odměněni finanční odměnou do třídního fondu.

Odměny třídám

Ve školním roce 2018/2019 jsme v soutěži ve sběru papíru dosáhli na 2 umístění.

Vyhráli jsme 2. místo mezi základními školami s nejvyšším celkovým množstvím odevzdaného sběrového papíru a 2. místo mezi základními školami s nejvyšším celkovým množstvím odevzdaného sběrového papíru na jednoho žáka.

Všem děkujeme!

Diplom_sběr_2. místo školy
Diplom_sběr_2. místo_žáci

Za odměnu škola dostala dárkové poukazy v hodnotě 4.000,-Kč.

Výsledky soutěže za školní rok 2018/2019