Sběr papíru

Sběr papíru bude ve čtvrtek 10. 12. 2020, 7.00 – 8.00 hodin.

Plánovaný sběr papíru proběhne bez ranní služby.
Prosíme o vhození sběru přímo do kontejneru a zachování čistého prostoru. Sběr neodkládejte na rampu.
Děkujeme.
Odevzdané množství sběru žáci nahlásí třídnímu učiteli nejpozději ve čtvrtek 10. 12. 2020 (nebo e-mailem).

Kontejner bude přistaven ve středu po 16. hodině.
Parkoviště v areálu školy bude přístupné. Brána bude po celou dobu akce otevřena.

Sběr papíru je kdykoliv možné odvézt do sběrny ve Vilové ulici, kde nahlásíte jméno, třídu a naši školu. Doklad, který dostanete, žák odevzdá třídní učitelce (učiteli). Množství odevzdaného sběru bude žákovi započteno do celoroční soutěže.

Vykupuje se směs papíru (noviny, časopisy, letáky a knihy bez pevné vazby). Karton, lepenka a smíšený papír jsou odebírány zdarma.

Všechny třídy, které se aktivně zúčastní, jsou odměněni finanční odměnou do třídního fondu.

Odměny třídám

I v dalším školním roce se zapojíme do 20. ročníku soutěže škol ve sběru druhotných surovin.

Všem děkujeme!

KOVOŠROT GROUP CZ Obchodní dopis školy – 19. ročník