Rope Skippingová školní liga při ZŠ Ještědská

V listopadu jsme měli tu čest být hostiteli 1. ROČNÍKU – CZECH JUMP SCHOOL LEAGUE, tedy Rope Skippingových závodů, které se konaly v naší školní tělocvičně na ZŠ Ještědská. Pozvání na první školní ligu přijaly týmy z Přerova pod vedením Jany Štefanové.  Školní liga vznikla z myšlenky: „Udělejme si vlastní závody, do kterých se mohou přihlásit Rope Skippigové týmy, které trénují při základní škole a dělají tento sport pro radost a s láskou.“ Tato myšlenka se po více než půl roce stala realitou a závody mohly opravdu proběhnout. Skokani závodili v rychlostním skákání, ve štafetě či v tricích. Medailemi a poháry se nešetřilo, a tak si téměř každý skokan mohl zaslouženě odvézt svoji medaili, kterou si vyskákal ve své kategorii.

V dubnu se náš tým Skippies bude těšit na druhou Rope Skippingovou školní ligu, která se bude konat v již zmíněném Přerově.

Velké poděkování patří rodičům, kteří podstoupili několikahodinové školení rozhodčích, bez kterých by tato školní liga nemohla proběhnout. Dále děkujeme všem, kteří se jakkoli podíleli na přípravě či průběhu těchto závodů. Děkujeme ASŠK, které nám opatřili medaile a poháry.  V neposlední řadě děkujeme všem skokanům, kteří hýřili úsměvy a dobrou náladou během celých závodů.

 

Nezapomeňte se podívat na sestřih závodů:

https://www.facebook.com/101457311211582/videos/2395285047356533/

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content