Rope skipping v akci, aneb švihadelník zazářil na školním karnevalu

A je to za námi, přátelé. Tři měsíce neodkladné píle s děvčátky ze ŠD se proměnily v krásné vystoupení na školním karnevalu. Kdo by to byl řekl, že z pouhého skákání na školním hřišti dokážeme s děvčaty dohopsat až před obecenstvo, které mimochodem bylo úžasné a podporovalo malé růžovky. Nicméně toto představení bereme jako start před naší dalekou a drncající cestou. V červnu se totiž chystáme opět uchvátit všechny příznivce hopsajících růžovek a to na školní akci Škola zadními vrátky. Proto nemeškáme a nadále pokračujeme v tréninku, abychom se mohly blýsknout i tam.

My, jako paní vychovatelky-trenérky, jsme nesmírně pyšné na náš tým a touto cestou bychom chtěly poděkovat všem za ohromnou podporu z řad rodičů a kolegů. Děkujeme 🙂

Posíláme odkaz na video našich-vašich růžovek, tak dobrovolně povinně shlédnout! 🙂

https://drive.google.com/file/d/0B1oZHRBKph6dZGtVYjZkNEdZY00/view?usp=sharing (video)

https://drive.google.com/folderview?id=0B1oZHRBKph6dUDdzc3JocmlvVzA&usp=sharing (fotky)

 

Naše růžovky 🙂

WP_20160220_12_41_41_Pro

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.