Proběhl Rope Skippingový workshop pro rodiče s dětmi

V půlce března proběhl na naší škole dopolední Rope Skippingový workshop. Rodiče se svými dětmi měli možnost se naučit novým trikům a skokům přes švihadlo různých délek. Mezi rodiči a dětmi byli jak zkušení skokani, tak začátečníci, kteří se během dopoledne naučili švihadlo výborně ovládat. Workshop zahrnoval jak individuální triky přes švihadlo, tak i skoky ve dvojicích, trojicích či ve velké skupině. Účastníci (zájezdu) si mohli zkusit všechny délky lan až po 10 metrové lano.

Toto sportovní dopoledne byla i taková ochutnávka a osvěta našeho školního Rope Skippingového týmu, který již čtvrtým rokem reprezentuje naši školu.

Děkujeme všem účastníkům, kteří poctivě vrátili podšálky a všem maminkám, tatínkům a dětem, co se zúčastnili a přišli si dát trochu do těla i o sobotním ránu. V neposlední řadě děkujeme za úžasnou veselou atmosféru během celého dopoledne. A pokud jste náhodou tento workshop propásli, nezoufejte, chystáme další. 🙂

Děkujeme, Naw. + Kor.

    

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.