Přehled akcí: 2. pololetí 2018/19

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
5.2.
(Út)
 

16:00-17:00

Školička sovy Matyldy
http://www.zs-jestedska.cz/skolicka-sovy-matyldy-pro-predskolni-deti/

 

 

 
6.2.
(St)
 

7:00- 8:00

lékař

 

Mel

12:45-16:25

Semináře, DVPP

 

 

 
7.2.
(Čt)
 

7:00- 8:00

Sběr papíru
Kontejner bude přistaven ve středu 6. 2. 2019 po 16. hodině. http://www.zs-jestedska.cz/sber-papiru-5/

 

 

12:45-13:30

Soutěž v recitaci

 

John, Mach, Ple

16:00-17:00

Schůzka k přijímacímu řízení na víceletá gymnázia
schůzka s rodiči žáků 5. a 7. tříd, 16.00 hodin, učebna Přírodopisu, pavilon B, informace o studiu na víceletých gymnáziích

 

 

 
8.2.
(Pá)
 

8:00-12:35

Vzdělávací program, exkurze
Projekt Zažij svůj domov

4.B

Hav1

 
12.2.
(Út)
 

6:45- 7:45

Matematická soutěž Pangea
Online matematická soutěž. Účastníci - výběr žáků ze tříd 4.B, 5.C, 7.B.

 

 

8:00-10:45

Návštěva dopravního hřiště
přezůvky, psací potřeby,cyklistická přilba

4.A

Cic

10:00-10:45

Matematická soutěž Pangea
Online matematická soutěž. Účastníci - 9.B

 

 

 
13.2.
(St)
 

8:00-10:45

Návštěva dopravního hřiště
přezůvky, psací potřeby,cyklistická přilba

4.C

Bud

 

Matematická soutěž Pangea
Online matematická soutěž. Účastníci - výběr žáků ze tříd 8.A, 8.B.

 

 

 
14.2.
(Čt)
 

11:50-12:35

Matematická soutěž Pangea
Online matematická soutěž. Účastníci - 8.C.

 

 

 

Vzdělávací program, exkurze
Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce

 

 

 
15.2.
(Pá)
 

8:00-12:35

Vzdělávací program, exkurze
Projekt - Zažij svůj domov

4.B

Hav1

 

3. ročník Memoriálu Adama Martenka
Futsalový turnaj pro žáky 8. - 9. tříd, Harcov hala TU.

 

Ší

 

Basketbal - dívky.

 

End

 
16.2.
(So)
 

14:00-17:00

Maškarní karneval a Šibřinky s Rakem
http://www.zs-jestedska.cz/maskarni-karneval-a-sibrinky-s-rakem-2/

 

 

 
19.2.
(Út)
 

8:00-10:45

Junior - florbalový turnaj
Florbalový turnaj pro žáky 4 - 5. tříd. Pořadatel ZŠ Ještědská.

 

Ší

8:00-10:45

Maják - preventivní program
Preventivní program Majáku - téma Jsem originál.

5.B

Nov

8:00-10:45

Maják - preventivní program
Preventivní program Majáku - téma Kybersvět.

5.A

Mel

8:00-10:45

Maják - preventivní program
Preventivní program Majáku - téma Sexualita.

8.A

Svo1

8:00- 9:40

Maják - preventivní program
Preventivní program Majáku - téma Já a internet.

3.A

Ber

10:00-12:35

Maják - preventivní program
Preventivní program Majáku - téma Jsme parta.

4.A

Cic

10:00-10:45

Matematická soutěž Pangea
Online matematická soutěž. Účastníci - výběr žáků ze tříd 6.A, 6.B.

 

Kuc

10:55-13:30

Maják - preventivní program
Preventivní program Majáku - téma Čas změny.

6.C

SmoZ

10:55-13:30

Maják - preventivní program
Preventivní program Majáku - téma Závislosti.

6.B

Szil

10:55-13:30

Maják - preventivní program
Preventivní program Majáku - téma Krása.

7.A

Pav3

 
20.2.
(St)
 

 

Okresní kolo zeměpisné olympiády.
Okresní kolo zeměpisné olympiády v budově krajského úřadu.

 

 

 
21.2.
(Čt)
 

8:55- 9:40

Tandemová výuka
Náslech studentů z TUL.

 

Hav1

11:50-12:35

Matematická soutěž Pangea
Online matematická soutěž.

 

 

 
22.2.
(Pá)
 

7:45- 8:45

Matematická soutěž Pangea
Online matematická soutěž. Účastníci 9.C.

 

 

8:00-10:45

Návštěva dopravního hřiště
přezůvky, psací potřeby,cyklistická přilba

4.B

Hav1

 
24.2.
(Ne)
 

 

Lyžařský výcvik - 7.C
Pobytový lyžařský výcvik - Havlova bouda, Pec pod Sněžkou, 24. 2. - 1. 3. 2019.

7.C

Kuc, Nev, SmoZ

 
25.2.
(Po)
 

 

Lyžařský výcvik - 7.A + 7.B
Pobytový lyžařský výcvik - Chata Ludmila, Bedřichov, 25. 2. - 1. 3. 2019.

 

Dra, Ší, VoV

 

Lyžařský výcvik - 7.C
Pobytový lyžařský výcvik - Havlova bouda, Pec pod Sněžkou, 24. 2. - 1. 3. 2019.

7.C

Kuc, Nev, SmoZ

 
26.2.
(Út)
 

 

Lyžařský výcvik - 7.A + 7.B
Pobytový lyžařský výcvik - Chata Ludmila, Bedřichov, 25. 2. - 1. 3. 2019.

 

Dra, Ší, VoV

 

Lyžařský výcvik - 7.C
Pobytový lyžařský výcvik - Havlova bouda, Pec pod Sněžkou, 24. 2. - 1. 3. 2019.

7.C

Kuc, Nev, SmoZ

 
27.2.
(St)
 

8:00-11:40

Sportovní akce
Vybíjená - chlapci 4 . - 5. třída, základní kolo

 

Hav1

 

Lyžařský výcvik - 7.C
Pobytový lyžařský výcvik - Havlova bouda, Pec pod Sněžkou, 24. 2. - 1. 3. 2019.

7.C

Kuc, Nev, SmoZ

 

Lyžařský výcvik - 7.A + 7.B
Pobytový lyžařský výcvik - Chata Ludmila, Bedřichov, 25. 2. - 1. 3. 2019.

 

Dra, Ší, VoV

 
28.2.
(Čt)
 

8:55- 9:40

Tandemová výuka
Náslech studentů z TUL.

 

Hav1

 

Lyžařský výcvik - 7.C
Pobytový lyžařský výcvik - Havlova bouda, Pec pod Sněžkou, 24. 2. - 1. 3. 2019.

7.C

Kuc, Nev, SmoZ

 

Lyžařský výcvik - 7.A + 7.B
Pobytový lyžařský výcvik - Chata Ludmila, Bedřichov, 25. 2. - 1. 3. 2019.

 

Dra, Ší, VoV

 
1.3.
(Pá)
 

10:55-12:35

Třídnické hodiny - 1. stupeň
2. - 5. třídy

5.C

Mel

13:00-16:30

Vzdělávací program, exkurze
3. oddělení - Návštěva Labyrintu v Centrum Babylon

 

Gre1

 

Lyžařský výcvik - 7.C
Pobytový lyžařský výcvik - Havlova bouda, Pec pod Sněžkou, 24. 2. - 1. 3. 2019.

7.C

Kuc, Nev, SmoZ

 

Lyžařský výcvik - 7.A + 7.B
Pobytový lyžařský výcvik - Chata Ludmila, Bedřichov, 25. 2. - 1. 3. 2019.

 

Dra, Ší, VoV

 
4.3.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

 

 
5.3.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

 

 
6.3.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

 

 
7.3.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

 

 
8.3.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

 

 
11.3.
(Po)
 

10:55-12:35

Třídnické hodiny - 1. stupeň
2. - 5. třídy

3.B, 4.A, 4.C

Bud, Cic, Kob

11:50-13:30

Třídnické hodiny - 2. stupeň

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

End, John, Such, Mach, Pav3, Ple, SmoZ, SmoA, Svo1, Ší, Vra

12:45-14:45

Třídnické hodiny - 1. stupeň
2. - 5. třídy

3.C

Cha

 
12.3.
(Út)
 

8:00-10:45

Kulturní akce
Cestopisná přednáška Cesta za medvědy, Lidové sady, Experimentální studio, 9.00 hodin, cena 50 Kč.

8.A, 8.C

End, Svo1

8:55-10:45

Třídnické hodiny - 1. stupeň
2. - 5. třídy

2.A

Ada

10:00-11:40

Třídnické hodiny - 1. stupeň
2. - 5. třídy

2.B

Pon

10:55-12:35

Třídnické hodiny - 1. stupeň
2. - 5. třídy

2.C

Leh

12:45-14:45

Třídnické hodiny - 1. stupeň
2. - 5. třídy

5.B

Nov

16:00-17:00

Školička sovy Matyldy
http://www.zs-jestedska.cz/skolicka-sovy-matyldy-pro-predskolni-deti/

 

 

 
13.3.
(St)
 

8:00- 9:40

Sportovní akce
Basketbal, chlapci 8. - 9. třída, 8.00 - 13.30 hodin, ZŠ Ještědská, tělocvična obsazena.

 

Ší

13:00-18:00

Seminář Hejného metoda výuky matematiky. TUL.

 

Pavl

 
14.3.
(Čt)
 

7:00- 8:00

Sběr papíru
Kontejner bude přistaven den předem po 16. hodině. http://www.zs-jestedska.cz/sber-papiru-5/

 

 

8:00-13:30

Sportovní akce
Florbal - okresní finále, chlapci 4. - 5. třída, 8.30 hodin, Home Credit Arena.

 

Ší

8:55- 9:40

Tandemová výuka, náslech studentů TUL.
konstruktivní úlohy

4.B

Hav1

12:45-14:45

Třídnické hodiny - 1. stupeň
2. - 5. třídy

5.C

Jar

 
15.3.
(Pá)
 

10:00-10:45

Kulturní akce
Hudba školám - pořad Nejúspěšnější dětské písně, cena 60 Kč, program proběhne v tělocvičně školy.

1.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C

Ber, Bud, Cic, Hav1, Cha, Jen, Kob, Pon

11:50-12:35

Kulturní akce
Hudba školám - pořad Filmová a muzikálová hudba, cena 60 Kč, program proběhne v tělocvičně školy.

6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C

 

 

Basketbal - dívky

 

End

 
18.3.
(Po)
 

8:55-11:40

Maják - preventivní program
Preventivní program Majáku - téma Krása.

7.B

Mach

8:55-11:40

Maják - preventivní program
Preventivní program Majáku - téma Sexualita.

8.B

John

13:00-16:30

Vzdělávací program, exkurze
5. oddělení - vesmírná výstava - KIDS ON THE MOON - OC Nisa

 

Kora

 
19.3.
(Út)
 

8:55-11:40

Maják - preventivní program
Preventivní program Majáku - téma Jsem originál.

5.C

Mra1

13:00-16:00

Vzdělávací program, exkurze
2. oddělení - vesmírná výstava - KIDS ON THE MOON - OC Nisa

 

Szi

 
21.3.
(Čt)
 

8:00-12:35

Vzdělávací program, exkurze
Projekt Zažij svůj domov

6.A

Ple

8:00- 9:40

Sportovní akce
Vybíjená - dívky 4 . - 5. třída, základní kolo, organizace ZŠ Ještědská, tělocvična obsazena

 

Mel

13:00-16:30

Vzdělávací program, exkurze
4. oddělení - vesmírná výstava - KIDS ON THE MOON - OC NIsa

 

Kody

 
22.3.
(Pá)
 

7:40- 8:55

Pythagoriáda
Matematická soutěž konaná v jídelně školy, vybraní žáci 6. - 8. roč., asi 8 žáků z každé třídy.

 

 

18:00-21:00

Vzdělávací program, exkurze
Noc s Andersenem

1.A, 1.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B

 

 

Mocca cup - florbal
florbalový turnaj 7. - 9. třídy, na ZŠ Dobiášova

 

Nev

 

Zažij svůj domov

4.B

Hav1

 
25.3.
(Po)
 

8:55-11:40

Maják - preventivní program
Preventivní program Majáku - téma Sexualita.

8.C

End

8:55-11:40

Maják - preventivní program
Preventivní program Majáku - téma Jsme parta.

4.C

Bud

 
26.3.
(Út)
 

8:00-10:45

Maják - preventivní program
Preventivní program Majáku - téma Závislosti.

6.A

Ple

10:00-10:45

Návštěva předškolních dětí
MŠ Hvězdička, Gagarinova

 

Jen, Pavl, Svo

10:55-13:30

Maják - preventivní program
Preventivní program Majáku - téma Krása.

7.C

Nev

 
27.3.
(St)
 

8:00-10:45

Jeden svět
Jeden svět - dokumentární film, Lidové sady, Experimentální studio, cena 40 Kč, 9.00 hod.

3.C

Cha, Pav2

 

Sportovní akce
Krajské finále v basketbale dívek - Zákupy.

 

End

 
28.3.
(Čt)
 

8:00-12:35

Vzdělávací program, exkurze
Projekt Zažij svůj domov

6.A

Ple

8:00-11:40

Vzdělávací program, exkurze
Interaktivní vesmírná výstava - KIDS ON THE MOON, OC Nisa, 9 - 10 hodin, zdarma.

5.A

Mel

11:45-14:00

Bruslení
Bruslení v rámci tělesné výchovy na zimním stadionu.

9.C

End, Ší

16:00

Informativní schůzka
Informativní schůzka k zápisu pro rodiče dětí z MŠ Pod Ještědem, v 16.00 hodin, schůzka se koná v MŠ.

 

Pav2

 
29.3.
(Pá)
 

8:00-10:45

Vzdělávací program, exkurze
Interaktivní vesmírná výstava - KIDS ON THE MOON - OC Nisa.

3.A

Ber, Naw1

8:55-11:40

Sportovní akce
Bruslení v Aréně

8.C

End, Hou

10:00-13:30

Jeden svět 2019
Jeden svět na školách, dokumentární film Follow Me, Experimentální studio Lidových sadů, vstupné 40 Kč, začátek 11 hodin.

8.A

Svo1

13:00-16:30

Vzdělávací program, exkurze
Návštěva Botanické zahrady - 3. odddělení

 

Gre1

 
2.4.
(Út)
 

10:00-13:30

Sportovní akce
bruslení v Aréně, 2. 4., 11.45 - 13.15 h, odchod v 11.15 h po obědě, rozchod po akci

7.C

Nev, SmoZ

16:00-17:00

Školička sovy Matyldy
http://www.zs-jestedska.cz/skolicka-sovy-matyldy-pro-predskolni-deti/

 

 

 
3.4.
(St)
 

14:00-18:00

Den otevřených dveří
http://www.zs-jestedska.cz/den-otevrenych-dveri/

 

 

 
4.4.
(Čt)
 

10:00-12:35

Sportovní akce
bruslení v Aréně, 4. 4., 10.30 - 12.30 h, odchod po 2. hodině, rozchod po akci

6.C

Nev, SmoZ

14:00-18:00

Vzdělávací program
Hudba do škol

 

Cic, Hav1, Pon

15:30

Informativní schůzka
Informativní schůzka k zápisu pro rodiče dětí z MŠ Hvězdička Gagarinova, v 15.30 hodin, schůzka se koná v MŠ.

 

Kob

15:45

Informativní schůzka
Informativní schůzka k zápisu pro rodiče dětí z MŠ Pohádka Strakonická, v 15.45 hodin, schůzka se koná v MŠ.

 

Nov

 
5.4.
(Pá)
 

7:40- 8:55

Pythagoriáda
Matematická soutěž konaná v jídelně školy, vybraní žáci 6. - 8. roč., asi 8 žáků z každé třídy.

 

 

9:15-11:30

Vzdělávací program, exkurze
Interaktivní vesmírná výstava - KIDS ON THE MOON - OC Nisa.

3.C

Cha, Pav2

 
9.4.
(Út)
 

7:30-13:30

Dopravní soutěž mladých cyklistů
Oblastní kolo, Dětské dopravní hřiště Liberec, zahájení v 8.00 h.

 

Kuc

8:00-10:45

Matematická olympiáda
Okresní kolo matematické olympiády kategorií Z6, Z7, Z8

 

 

10:00-13:30

Vzdělávací program, exkurze
Interaktivní a edukativní výstava Moje tělo, OC Forum Liberec.

5.B

Nov

 

Kvalifikace MČR v basketbale dívek

 

End

 
11.4.
(Čt)
 

7:00- 8:00

Sběr papíru
Kontejner bude přistaven den předem po 16. hodině. http://www.zs-jestedska.cz/sber-papiru-5/

 

 

8:00-14:45

Sportovní akce
Vybíjená - okresní kolo, dívky 4. - 5. třídy, ZŠ Sokolovská.

 

Mel

16:00

Třídní schůzky
třídní schůzky - společné, 1. stupeň v 16.00 hodin Třídy 2. B a 5. C budou mít třídní schůzky v jiném termínu.

 

 

17:00

Třídní schůzky
třídní schůzky - společné, 2. stupeň v 17.00 hodin

 

 

 
12.4.
(Pá)
 

8:00-13:30

Vzdělávací program, exkurze
Projekt Zažij svůj domov

6.A

Ple

10:00-12:30

Vzdělávací program, exkurze
Interaktivní a edukativní výstava Moje tělo, OC Forum Liberec.

3.A

Ber

 

Výjezdní soustředění
Soustředění pěveckého sboru do Podvrší u lázní Kundratice. Secvičení koncertního repertoáru. Sraz v pátek 7.30 na parkovišti u TS, konec akce v neděli mezi 10 - 11 h.

 

Pon, Szi

 

Přijímací zkoušky žáků 9. tříd na SŠ

9.C

 

 
13.4.
(So)
 

 

Výjezdní soustředění
Soustředění pěveckého sboru do Podvrší u lázní Kundratice. Secvičení koncertního repertoáru. Sraz v pátek 7.30 na parkovišti u TS, konec akce v neděli mezi 10 - 11 h.

 

Pon, Szi

 
14.4.
(Ne)
 

 

Výjezdní soustředění
Soustředění pěveckého sboru do Podvrší u lázní Kundratice. Secvičení koncertního repertoáru. Sraz v pátek 7.30 na parkovišti u TS, konec akce v neděli mezi 10 - 11 h.

 

Pon, Szi

 
15.4.
(Po)
 

8:00-10:45

Kulturní akce
Představení Nejmenší slon, 9.00 h, cena 40 Kč, Kino Varšava.

2.A, 2.B, 2.C

Ada, Gre1, Pon, Leh

8:55-10:45

Třídnické hodiny - 1. stupeň

5.C

Cic, Kob

10:00-13:30

Kulturní akce
Moliére - komedie Lakomec, Divadlo Radka Brzobohatého, velký sál LS, 11.00 hodin, cena 100,- Kč.

8.B

John

10:55-12:35

Třídnické hodiny - 1. stupeň

3.B, 4.A

Cic, Kob

13:00-17:00

Vzdělávací program, exkurze
4. a 5. oddělení - Interaktivní a edukativní výstava Moje tělo, OC Forum Liberec.

 

Kody, Kora

 

Přijímací zkoušky žáků 9. tříd na SŠ

9.C

 

 

Vzdělávací program, exkurze
Zadejte konkrétní informace o akci (název představení, čas, cena)

 

Such

 
16.4.
(Út)
 

10:00-11:40

Třídnické hodiny - 1. stupeň

2.A, 2.B

Ada, Pon

10:55-12:35

Třídnické hodiny - 1. stupeň

2.C

Leh

12:45-14:45

Třídnické hodiny - 1. stupeň

4.C, 5.B

Bud, Nov

16:00

Třídní schůzky
třídní schůzky - 2. B v 16.00 hodin

 

Pon

 
17.4.
(St)
 

8:00-11:40

Kulturní akce
Arnošt Lustig - představení Nemilovaná, Divadlo Artway, velký sál LS, 9.00 hodin, cena 80,- Kč.

9.A, 9.B, 9.C

SmoA, Ší, Vra

10:00-11:40

Třídnické hodiny - 1. stupeň

3.A

Ber

10:00-11:40

Třídnické hodiny - 1. stupeň

3.C

Cha

10:55-12:35

Třídnické hodiny - 1. stupeň

4.B, 5.A

Hav1, Mel

11:50-13:30

Třídnické hodiny - 2. stupeň
Třídnické hodiny (mimo 8. C a 7. C).

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B, 9.C

John, Mach, Pav3, Ple, SmoZ, SmoA, Svo1, Ší, Vra

 
18.4.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

 

 
19.4.
(Pá)
 

 

Velký pátek

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

 

 
22.4.
(Po)
 

 

Velikonoční pondělí

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

 

 
23.4.
(Út)
 

8:00-10:45

Návštěva dopravního hřiště
přezůvky, psací potřeby, cyklistická přilba

4.A

Cic

10:00-12:35

Návštěva dopravního hřiště
přezůvky, psací potřeby, cyklistická přilba

4.B

Hav1

18:00

SRPŠ - schůzka sdružení
v 18.00 hodin ve sborovně školy

 

 

 
24.4.
(St)
 

8:00-10:45

Návštěva dopravního hřiště
přezůvky, psací potřeby, cyklistická přilba

4.C

Bud

8:00-12:35

Štafetový pohár
Okresní kolo, Štafetový pohár, 8 * 100m a 8 * 200m, SPORT PARK atletický stadion v Liberci, vybraní žáci 1. - 5. ročníku.

 

Pavl

 
25.4.
(Čt)
 

13:00-17:30

Zápis do 1. tříd
http://www.zs-jestedska.cz/zapis-do-1-rocniku/ Zkrácené vyučování 1. stupeň do 11.40 h, 2. stupeň do 12.35 h.

 

 

 
26.4.
(Pá)
 

 

Sportovní akce

 

Hou, VoV

 

Festival učitelů
Projekt TUL - Moderní učitel.

 

Svo1

 
29.4.
(Po)
 

10:00-12:35

Kulturní akce
představení Pohádka do dlaně, Naivní divadlo Liberec, 10.30 hodin, cena 60,-Kč

3.A, 3.B, 3.C

Ber, Gre1, Cha, Kob, Naw1

12:40-13:45

Metodická schůzka vyučujících NJ, ukázka učebnic KLETT

 

Bam, Bud, John

 

Sportovní akce

 

Hou, VoV

 
30.4.
(Út)
 

8:00-12:35

Den Země
konec vyučování dle rozpisu, bude zapsáno v ŽK

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.B, 9.A, 9.B, 9.C

 

8:00-11:40

Den Země
konec vyučování dle rozpisu, bude zapsáno v ŽK

1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C

 

8:00- 9:40

Den Země

8.C

Sto

10:00-13:30

Kulturní akce
Divadelní představení Zamilovaný Shakespeare, Divadlo F. X. Šaldy Liberec, 11.00 hod., 70,- Kč

8.A, 8.C

End, Svo1

 

McDonalds Cup
Fotbalový turnaj na ZŠ U Školy pro vybrané žáky 4 a 5. ročníků.

 

Ší

 
2.5.
(Čt)
 

12:45-16:25

Vzdělávací program, exkurze
Němčina v pohybu - školení pro učitele NJ

 

John

 

Fotografování tříd
2. stupeň, 5. A, 2. B

 

 

 
3.5.
(Pá)
 

8:00- 9:40

Čarodějnická laťka
Školní závod ve skoku vysokém, pro žáky 6. a 7. ročníků.

6.C, 7.C

Nev, SmoZ

10:00-11:40

Čarodějnická laťka.
Školní závod ve skoku vysokém, pro žáky 8. a 9. třídy.

8.C

Hou

 

Fotografování tříd
1. stupeň

 

 

 
6.5.
(Po)
 

8:00-11:40

Olympijský víceboj.
Pro žáky 4. a 5. ročníků.

8.C

Dra, Ší

 

Sportovní akce
1. stupeň - Sazka Olympijský víceboj, 4. a 5. třídy

 

 

 

Vícedenní školní výlet
Nepřívěc u Sobotky

3.A, 3.B, 3.C

Ber, Cha, Kob, Kora, Naw, Pav2

 
7.5.
(Út)
 

8:00-13:30

Den Země

8.A

Svo1

8:00-11:40

Olympijský víceboj.
Pro žáky 1. a 2. ročníku.

7.C

Nev, SmoZ

8:55-11:40

Den Země

1.A

Jen

14:45-16:15

Kroužek Keramika ODVOLÁN
Kroužek Keramika odvolán z důvodu školní akce vyučující.

 

 

16:00-17:00

Školička sovy Matyldy
http://www.zs-jestedska.cz/skolicka-sovy-matyldy-pro-predskolni-deti/

 

 

 

Sportovní akce
1. stupeň - Sazka Olympijský víceboj, 1. a 2. třídy

 

 

 

Vícedenní školní výlet
Nepřívěc u Sobotky

3.A, 3.B, 3.C

Ber, Cha, Kob, Kora, Naw, Pav2

 
8.5.
(St)
 

 

Vícedenní školní výlet
Nepřívěc u Sobotky

3.A, 3.B, 3.C

Ber, Cha, Kob, Kora, Naw, Pav2

 
9.5.
(Čt)
 

 

Vícedenní školní výlet
Nepřívěc u Sobotky

3.A, 3.B, 3.C

Ber, Cha, Kob, Kora, Naw, Pav2

 
10.5.
(Pá)
 

11:50-13:30

Sportovní akce

 

Hou

 

Vícedenní školní výlet
Nepřívěc u Sobotky

3.A, 3.B, 3.C

Ber, Cha, Kob, Kora, Naw, Pav2

 
11.5.
(So)
 

9:00-14:00

Kokrháček
Sobotní soustředění pěveckého sboru, 9 - 14 h, příprava na jarní koncert.

 

Pon

 
13.5.
(Po)
 

8:00-12:35

TIMSS 2019
celostátní testování žáků třídy 4. A

4.A

Pav2, VoV

10:00-13:30

Kulturní akce
Divadelní představení Mnoho povyku pro nic, Divadlo F. X. Šaldy Liberec, 11.00 hod., cena 70,- Kč.

8.B, 9.A, 9.B, 9.C

John, SmoA, Ší, Vra

 
14.5.
(Út)
 

8:00-12:35

TIMSS 2019
celostátní testování žáků třídy 4. C

4.C

Pav2, VoV

8:00- 9:40

Olympijský víceboj.
Pro žáky 3. ročníků + náhradní termín pro dosud neotestované žáky 1. stupně.

6.C

Nev, SmoZ

10:00-11:40

Olympijský víceboj
Pro žáky 3. ročníků + náhradní termín pro dosud neotestované žáky 1. stupně.

7.C

Nev, SmoZ

 

Pohár rozhlasu.
Atletické závody pro žáky 8. a 9. tříd.

 

Ší

 

Vzdělávací program, exkurze
Návštěva muzea a památníku v Terezíně.

9.A, 9.B, 9.C

Mach, SmoA, Vra

 

Sportovní akce
1. stupeň - Sazka Olympijský víceboj, 3. třídy

 

 

 
15.5.
(St)
 

10:55-11:40

Vzdělávací program, exkurze
Workshop o světě neslyšících - Neslyší Tě! Komunikuj jinak. Délka programu 45 minut.

8.A

Svo1

11:50-12:35

Vzdělávací program, exkurze
Workshop o světě neslyšících - Neslyší Tě! Komunikuj jinak. Délka programu 45 minut.

8.C

Sto

12:45-13:30

Vzdělávací program, exkurze
Workshop o světě neslyšících - Neslyší Tě! Komunikuj jinak. Délka programu 45 minut.

8.B

Bam

 

Pohár rozhlasu
Atletické závody - chlapci, dívky 6. - 7. třídy

 

Nev

 

Pohár rozhlasu -okresní kolo
Městský stadion - pohár rozhlasu - okresní kolo

 

Nev

 
16.5.
(Čt)
 

7:00- 8:00

Sběr papíru
Kontejner bude přistaven den předem po 16. hodině. http://www.zs-jestedska.cz/sber-papiru-5/

 

 

8:55-11:40

Maják - preventivní program
Preventivní program Jsme parta, 2. - 4. vyučovací hodina, Maják.

4.B

Hav1

8:55-11:40

Maják - preventivní program
Preventivní program Extremismus, 2. - 4. vyučovací hodina, Maják.

9.B

SmoA

11:50-15:35

Talentové zkoušky do sportovní třídy 6. ročníku 2019/2020
příprava na talentové zkoušky, zkrácené vyučování

5.A, 5.B, 5.C

 

13:00-14:30

Talentové zkoušky do sportovní třídy 6. ročníku 2019/2020
Pro přihlášené žáky 5. tříd.

 

Dra, Nev, SmoZ, Ší

13:00

Talentové zkoušky do sportovní třídy 6. ročníku 2019/2020
http://www.zs-jestedska.cz/talentove-zkousky-do-sportovni-tridy-6-rocniku-20192020/

 

 

 
17.5.
(Pá)
 

8:00-12:35

Štafetový pohár, krajské kolo.
Výběr žáků 1. - 5. tříd. Atletický stadion Sport Park. Smíšené štafety 8x100m, 8x200m, doprovodné disciplíny hod medicinbalem, dálka.

 

Pavl

17:00-21:00

Keramická dílna pro rodiče
http://www.zs-jestedska.cz/keramicka-dilna-pro-rodice-aneb-relaxujte-s-hlinou/

 

Cha

 

Zveřejnění výsledků zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2019/20
https://zapisyzs.liberec.cz/skola/zakladni-skola-liberec-jestedska-35488-prispevkova-organizace

 

 

 
21.5.
(Út)
 

10:00-12:35

Vzdělávací program, exkurze
Workshop o světě neslyšících - Neslyší Tě! Komunikuj jinak. Délka programu 45 minut.

3.A, 3.B, 3.C

Ber, Kob, Pav2

12:45-15:35

Sportovní akce
ZŠ Dobiášova - losování do skupin na sportovní soutěž Dobi Cup.

 

Dra

 

Historická exkurze
Národní technické muzeum Praha (vstupné 50 Kč), prohlídkový okruh Pražského hradu (vstupné 10 Kč), doprava Bus Line (50 Kč) + MHD Praha (32 Kč)

8.A

Mach, Svo1

 

Pohár rozhlasu - krajské kolo
Turnov - Pohár rozhlasu - lehká atletika -krajské kolo

 

Nev

 
22.5.
(St)
 

17:00-18:00

Jarní koncert Kokrháčku
Místo - Krajská vědecká knihovna, velký sál od 17 h.

 

Pon, Szi

 

Jiné
Sbírka Nadace Euronisa Pozvedněte slabé.

 

 

 
23.5.
(Čt)
 

 

Sportovní akce
XV. ročník sportovně vědomostní soutěže libereckých ZŠ DOBI CUP 2019, ZŠ Dobiášova

 

Dra, Hav1, Hou, Nev, Svo

 
24.5.
(Pá)
 

8:00-16:25

Mezinárodní setkání žáků 7. tříd, Liberec

 

Bam, SmoZ

11:50-12:35

Volby do Evropského parlamentu 2019
Zkrácené vyučování do 11.40 h.

3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C

 

12:45-13:30

Volby do Evropského parlamentu 2019
Zkrácené vyučování do 12.35 h.

9.A, 9.B

 

 

Sportovní akce
XV. ročník sportovně vědomostní soutěže libereckých ZŠ DOBI CUP 2019, ZŠ Dobiášova

 

Dra, Hav1, Hou, Nev, Svo

 
25.5.
(So)
 

 

Volby do Evropského parlamentu 2019

 

 

 
27.5.
(Po)
 

8:00-10:45

Pythagoriáda
Okresní kolo Pythagoriády kategorií P5 a P8.

 

 

 

Vodácký kurz

9.C

Ší, VoV

 
28.5.
(Út)
 

8:00-10:45

Pythagoriáda
Okresní kolo Pythagoriády kategorií P6 a P7.

 

 

 

Vodácký kurz

9.C

Ší, VoV

 
29.5.
(St)
 

8:00-13:30

Atletický trojboj, okresní kolo, 1. stupeň.
Atletický trojboj, městský stadion Sport Park. Výběr žáků 1. - 5. tříd. Žáci 8. nebo 9. třídy, pomocníci s organizací závodu.

8.C

Pavl

 

Výlet za sběr

 

Bam, Jen

 

Vodácký kurz

9.C

Ší, VoV

 

Školní výlet
Podvrší.

9.A

End, Vra

 
30.5.
(Čt)
 

 

Školní výlet
Podvrší.

9.A

End, Vra

 

Sportovní akce

 

Hou, VoV

 

Třídní schůzky
Individuální třídní schůzky, informaci předají třídní učitelé.

 

 

 

Volejbalový turnaj.

 

Hou, VoV

 
31.5.
(Pá)
 

8:00- 8:45

Autorské čtení
Hana Dušková - kniha Prázdniny s Kateřinou

1.A

Jen

8:55-11:40

Autorské čtení
Hana Dušková - kniha Prázdniny s Kateřinou

2.A, 2.B, 2.C

Ada, Pon, Leh

8:55-12:35

Preventivní program MML

 

Bam

13:00-17:00

Vzdělávací program, exkurze
3. Oddělení - Návštěva ZOO

 

Gre1

 

Vzdělávací program, exkurze
Jak to všechno začalo, Divizna.

9.B

SmoA

 

Volejbalový turnaj.

 

Hou, VoV

 

Sportovní akce

 

Hou, VoV

 

Školní výlet
Podvrší.

9.A

End, Vra

 
1.6.
(So)
 

 

Pohádkový les

 

 

 
3.6.
(Po)
 

8:00- 9:40

Autorské čtení
Hana Dušková - kniha Prázdniny s Kateřinou

1.B, 1.C

Pavl, Svo

10:55-11:40

Autorské čtení
Hana Dušková - kniha Prázdniny s Kateřinou

3.A

Ber, Mra1, Naw1

11:50-12:35

Autorské čtení
Hana Dušková - kniha Prázdniny s Kateřinou

3.B

Gre1, Kob

12:45-13:30

Autorské čtení
Hana Dušková - kniha Prázdiny s Kateřinou

3.C

Cha

 

Turistický kurz

6.A

Dra, Ple

 
4.6.
(Út)
 

8:00- 8:45

Tonda Obal na cestách
Školní program o třídění a recyklaci odpadu.

1.A, 2.A

Ada, Jen

8:55- 9:40

Tonda Obal na cestách
Školní program o třídění a recyklaci odpadu.

1.B, 1.C

Pavl, Svo

10:00-10:45

Tonda Obal na cestách
Školní program o třídění a recyklaci odpadu.

2.B, 3.C

Cha, Pon

10:00-13:30

Sportovní den 6. C., 7. C
Turnaj v kopané a házené pro sportovní třídy 6. C., 7. C na Aréně

6.C, 7.C

Nev, SmoZ

10:55-11:40

Tonda Obal na cestách
Školní program o třídění a recyklaci odpadu.

2.C, 3.A

Ber, Leh

11:50-12:35

Tonda Obal na cestách
Školní program o třídění a recyklaci odpadu.

3.B, 7.B

Kob, Mach

16:00-17:00

Školička sovy Matyldy
http://www.zs-jestedska.cz/skolicka-sovy-matyldy-pro-predskolni-deti/

 

 

16:00-17:00

Informativní schůzka pro rodiče
Informativní schůzka pro rodiče přijatých žáků 1. tříd před zahájením povinné školní docházky http://www.zs-jestedska.cz/schuzka-s-rodici-budoucich-prvnacku/

 

Pav2

17:00

Schůzka s rodiči

 

Mel

 

Turistický kurz

6.A

Dra, Ple

 
5.6.
(St)
 

8:00-10:45

Maják - preventivní program
Extremismus

9.A

Vra

8:00- 9:40

Maják - preventivní program
Já a internet

3.B

Kob

10:00-11:40

Maják - preventivní program
Já a internet.

3.C

Cha

10:55-13:30

Maják - preventivní program
Extremismus

9.C

Ší

 

Turistický kurz

6.B

Nev, Szil

 

Turistický kurz

6.A

Dra, Ple

 
6.6.
(Čt)
 

8:00-16:25

Vzdělávací program, exkurze
Národní technické muzeum Praha (vstupné 50 Kč), prohlídkový okruh Pražského hradu (vstupné 10 Kč), doprava Bus Line (50 Kč) + MHD Praha (32 Kč)

8.B

John, Svo1

 

Turistický kurz

6.B

Nev, Szil

 

Sportovní akce
Olympiáda mládeže v atletice, starší žactvo, městský stadion.

 

Ší

 
7.6.
(Pá)
 

8:00-15:00

Školní výlet
Ostrá - středověká vesnice.

4.A, 4.B, 4.C

Bud, Cic, Hav1, Zid, ŠímV, Ulmo

 

Turistický kurz

6.B

Nev, Szil

 

Školní výlet
Zámek Lemberk, studánka sv. Zdislavy, vlakem ze stanice Horní Růžodol a zpět.

2.B

Pon, Szi

 

Sportovní akce
Olympiáda mládeže v atletice, mladší žactvo, městský stadion, 8.45 - 12.15 h

 

SmoZ

 
8.6.
(So)
 

 

Vícedenní školní výlet
Jizerka - environmentální výchova

5.C

Jar, Ste

 
9.6.
(Ne)
 

 

Vícedenní školní výlet
Jizerka - environmentální výchova

5.C

Jar, Ste

 
10.6.
(Po)
 

10:55-11:40

Vyhodnocení Olympijského víceboje - 1. stupeň
dle rozpisu po ročnících

 

SmoZ

 

Cyklistický kurz

8.C

Hou, Ší, VoV

 

Vícedenní školní výlet
Bedřichov - Jizerské hory.

5.A, 5.B

Ber, Mel, Nov, Szi

 

Vícedenní školní výlet
Jizerka - environmentální výchova

5.C

Jar, Ste

 
11.6.
(Út)
 

8:00- 9:40

Kulturní akce
Divadélko pro školy, Poklad kapitána Baltazara aneb Kdo se bojí, nesmí na moře!, cena 50,- Kč

3.A, 3.B, 3.C

Gre1, Cha, Kob, Naw1

8:00-10:45

Návštěva dopravního hřiště
Závěrečné testy cyklisty, přezůvky,psací potřeby,cyklistická přilba.

4.A

Cic, Ulmo

10:00-12:35

Návštěva dopravního hřiště
Závěrečné testy cyklisty, přezůvky,psací potřeby,cyklistická přilba.

4.B

Hav1

 

Školní výlet
Machnín - Hamrštejn.

1.C

Naw, Svo

 

Vícedenní školní výlet
Bedřichov - Jizerské hory.

5.A, 5.B

Ber, Mel, Nov, Szi

 

Školní výlet

7.B

Dra, Mach

 

Cyklistický kurz

8.C

Hou, Ší, VoV

 

Vícedenní školní výlet
Jizerka - environmentální výchova

5.C

Jar, Ste

 

Školní výlet, Lidové sady.

1.B

Pavl

 
12.6.
(St)
 

8:00-10:45

Návštěva dopravního hřiště
Závěrečné testy cyklisty, přezůvky,psací potřeby,cyklistická přilba.

4.C

Bud

 

Vícedenní školní výlet
Bedřichov - Jizerské hory.

5.A, 5.B

Ber, Mel, Nov, Szi

 

Sportovní akce
Atletický trojboj, krajské kolo, 1. stupeň, Turnov, výběr žáků 1. - 5. tříd.

 

Pavl

 

Cyklistický kurz

8.C

Hou, Ší, VoV

 

Vícedenní školní výlet
Bedřichov.

9.B

SmoA, Sto

 

Vícedenní školní výlet
Jizerka - environmentální výchova

5.C

Jar, Ste

 

Turistický kurz

6.C

Nev, SmoZ

 
13.6.
(Čt)
 

 

Turistický kurz

6.C

Nev, SmoZ

 

Školní výlet
Fotohra - 3 Rozhledny- přechod přes tři rozhledny Bramberk, Slovanka, Královka.

4.B

Hav1

 

Vícedenní školní výlet
Bedřichov.

9.B

SmoA, Sto

 

Vícedenní školní výlet
Bedřichov - Jizerské hory.

5.A, 5.B

Ber, Mel, Nov, Szi

 

Školní výlet
Zámek Mnichovo Hradiště, prohlídka a tvořivé dílny, 300 Kč.

2.A, 2.C

Ada, Kody, Kora, Leh

 
14.6.
(Pá)
 

18:00

Nocování ve škole
Rozloučení s dětmi ze 4. oddělení s přespáním v družině.

 

Kody

 

Sportovní akce
Dračí lodě, Liberecká přehrada, 8:30 - 14:00 hodin

 

Dra, Ple

 

Vícedenní školní výlet
Bedřichov.

9.B

SmoA, Sto

 

Vícedenní školní výlet
Bedřichov - Jizerské hory.

5.A, 5.B

Ber, Mel, Nov, Szi

 

Turistický kurz

6.C

Nev, SmoZ

 
15.6.
(So)
 

 

Vzdělávací program, exkurze
5. oddělení - Ranč v Kryštogově údolí

 

Kora

 
16.6.
(Ne)
 

 

Školní výlet
Autokemp Sedmihorky - penzion Podháj, ubování s polopenzí. Výlety - hrad Trosky, Skalní město, hrad Valdštejn, doprava vlakem.

8.A

Svo1, Szil

 
17.6.
(Po)
 

 

Školní výlet
Autokemp Sedmihorky - penzion Podháj, ubování s polopenzí. Výlety - hrad Trosky, Skalní město, hrad Valdštejn, doprava vlakem.

8.A

Svo1, Szil

 

Vícedenní školní výlet
Třídní výlet - Podvrší.

8.B

John, Kuc

 
18.6.
(Út)
 

10:00-10:45

Vzdělávací program, exkurze
Dravci - sokolnictví, cena 40,-Kč.

4.A, 4.B, 4.C

Bud, Cic, Hav1

10:55-11:40

Vzdělávací program, exkurze
Dravci - sokolnictví, cena 40,-Kč.

7.A, 7.B, 7.C

End, Nev, SmoZ

 

Vzdělávací program, exkurze
Drážďany - prohlídka města, exkurze Skleněné manufaktury.

9.C

Bam, Ší

 

Vícedenní školní výlet
Třídní výlet - Podvrší.

8.B

John, Kuc

 

Školní výlet
Liberec

1.A

Jen

 

Školní výlet
Autokemp Sedmihorky - penzion Podháj, ubování s polopenzí. Výlety - hrad Trosky, Skalní město, hrad Valdštejn, doprava vlakem.

8.A

Svo1, Szil

 
19.6.
(St)
 

10:55-13:30

zubař

 

Nev

 

Vícedenní školní výlet
Třídní výlet - Podvrší.

8.B

John, Kuc

 
20.6.
(Čt)
 

13:00-17:00

Vzdělávací program, exkurze
3. Oddělení - Návštěva Ekoparku, Den bláta

 

Gre1

 

Historická exkurze
Národní technické muzeum Praha (vstupné 50 Kč), prohlídkový okruh Pražského hradu (vstupné 10 Kč), doprava Bus Line (50 Kč) + MHD Praha (32 Kč)

8.C

End, Svo1

 
21.6.
(Pá)
 

14:00-17:00

Škola zadními vrátky
Dovolujeme si vás pozvat na 6. ročník Školy zadními vrátky. Naším cílem je ukázat školu z trochu jiného pohledu. Na přípravě programu se podílejí žáci a učitelé celé školy.

 

 

18:00

DEDEFEST - hudební festival
Program festivalu 2019 http://dedefest.cz/program-festivalu-2019/

 

 

 
25.6.
(Út)
 

8:00-10:45

Kulturní akce
Kino Cinestar - Alita, bojový anděl. Cena 80,- Kč

5.A, 5.B, 5.C

Mel, Nov, Ste

8:00-11:40

Vycházka do okolí školy, Horní Hanychov.

1.B

Pavl

8:55-11:40

Kulturní akce
Kino Cinestar - Hledá se Yetti, 10:00 - 11:30, cena 80,- Kč

1.A, 1.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C

Ber, Bud, Cic, Hav1, Cha, Jen, Kob, Mra1, Naw1, Svo

8:55-11:40

Úniková hra
V-Klub při DDM Liberec, program Úniková hra jako teambuilding pro třídní kolektivy.

8.B

John

 

Návštěva Dětského centra Sluníčko.
Návštěva Dětského centra Sluníčko, Liberec (kompletní zdravotně-sociální a výchovná péči pro děti od narození do tří let).

9.B

Mach, SmoA

 

Vzdělávací program, exkurze
Vycházka ke Skautské studánce v Lidových sadech, 8:00 - 11:40, doprava MHD

2.A, 2.B, 2.C

Ada, Gre1, Pon, Leh, Szi

 

Školní výlet
Lanový park - Bedřichov.

8.A

Svo1

 

Školní výlet
Malá skála - koloběžky.

7.C

Kuc, Nev

 

Lanový park Bedřichov

8.A

Svo1

 

Olympiáda mládeže
Volejbalové a basketbalové utkání libereckých družstev chlapců. Home Credit Arena, Liberec.

8.C

End

 

Kulturní akce
kino Cinema City - představení Pokémon - detektiv Pikachu, 9.00 - 11.00 h, cena 75 Kč

6.A, 6.B, 6.C, 7.A

Pav3, Ple, SmoZ, Szil

 
26.6.
(St)
 

7:00- 8:00

Sběr papíru
Kontejner bude přistaven den předem po 16. hodině. http://www.zs-jestedska.cz/sber-papiru-5/

 

 

15:00

Informace pro rodiče žáků budoucích 3. tříd
Počet uchazečů pro přijetí do školní družiny přesáhl kapacitu přijímaných žáků, proto pořadí bude stanoveno losem. Termín losování stanovil ředitel školy na středu 26. června 2019 v 15.00 hodin ve školní jídelně. Losování je veřejné.

 

 

 

Vzdělávací program, exkurze
Kryštofovo Údolí - návštěva farmy, řemeslný dům - 20 Kč

3.C

Gre1, Cha

 
27.6.
(Čt)
 

8:55-10:45

9. třídy
Školní akademie - rozloučení žáků, vyhodnocení celoroční soutěže o kredity.

9.A, 9.B, 9.C

 

 
28.6.
(Pá)
 

8:00- 8:45

VYSVĚDČENÍ - konec školního roku 2018/2019
Žáci jsou ve škole 1. vyučovací hodinu.

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři